Prijava

E odlično. Kad nisam mogao za ovih par nedelja da vidim ko me prati, broj pratilaca je počeo rapidno da se smanjuje. Sada kada ih mogu opet videti poimence, povećava se.. O.o

E odlično. Kad nisam mogao za ovih par nedelja da vidim ko me prati, broj pratilaca je počeo rapidno da se smanjuje. Sada kada ih mogu opet videti poimence, povećava se.. O.o

mislim da je nešto do sajta. i meni stalno broj pratilaca ide plus minus 4-5.

Imam jednu primedbu..
Mogućnost izmena može opet da se zloupotrebi kao u slučaju "ZMIA" ..
Ako nekom najednom pukne kurac za sajtom i sjebe sve svoje defke.

Podržavam ovo što Sanšajn kaže, ali što se odabranih definicija tiče. Kod njih bi svakako trebalo onemogućiti editovanje.

Za ove ostale... pa meni odgovara što mogu da ispravim šta mi se ne sviđa, a da ne smaram modove. Isto tako i da obrišem neku bezveznu.

Gazda, sada je stvarno sve odlično odrađeno, što kaže Čola, ništa ja tu ne bih dirao.

Mogućnost izmena može opet da se zloupotrebi

Jebiga, sve može da se zloupotrebi. Da ne davim kako se sa tom logikom ne slažem. Uostalom, ako si dogurao do takvog priznanja, nisi baš ni toliko blesav da to radiš i blamiraš se, valjda.

ali što se odabranih definicija tiče

Ovo podržavam. U principu, Agilni je potpuno u pravu.
Inače, doooosta bolje sada, što se priznanja tiče. Lakše dostupna, imaš čemu da se nadaš, mada je meni i značkica sasvim OK.

i ja samo da se zahvalim za priznanja, ono što je bilo min. 5, o tome sam samo mogao sanjati :)

Gazda pošto ne znam đe da ti napišem ovo, napisaću ođe, možda i primijetiš ...
Kad uđem nekome na profi, i uđem u "postovi na forumu", prikazuje mi samo poslednje teme u kojima je učestvovao .. Možeš li da napraviš ono kao što je bilo u novoj verziji sajta, da se vidi njegov poslednji post na toj temi ?

Ne volim da se ponavljam:

Ko god spomene da mu fali toliko i toliko toga i toga za tu i tu značku, ima 1 dan odmora od mene.

Stoga, ovaj put će biti dva.

Meni fali 1 ban, da imam ukupno tri bana, šala mala!

Mislim da su promjene na bolje. Broj autora koji imaju nagradu se povećao. Čini mi se da je to to!

Mislim da je ova nagrada da se ne vide reklame bezveze. Dojajnija stvar je ovo da se vidi ko ti je omiljenovao koje dobijas sa jednom odabranom.

Ćuti dobro je ovako. Gazda, ništa ne menjaj u dupe te ljubim

ja mislim da imam više od pet odabranih postera...reklamacija bre :)

Dojajnija stvar je ovo da se vidi ko ti je omiljenovao koje dobijas sa jednom odabranom.

Daa :) Ja video da mi je gazda omiljenovao reakciju, vuhuuuu! :)

Сад тек примјетих да имам три дефиниције на располагању. Је ли и то једна од ноћашњих измјена?