Prijava

Da li vas je majka dojila? Koliko dugo vas je dojila? Da li volite mleko? Ako volite da li mislite da je to posledica toga što vas je majka dojila? Ako ne volite, isto pitanje. Izvolite...

МОја мајка фала Богу има сисе, и то каке. Хранила се здраво, рибе, протеини чисти, пливала током трудноће и ево, дојила ме је боме до годину дана, тражих сису ко ненормалан. Вероватно због исте сам данас толики љубитељ сиса и имам метар деведес и 120 килограма.

ne volim mleko i morala je keva da mi butka sisu na prevaru dok sam spavala zato sad imam 48 kila :3
neki kažu da sam odma pivo i vinjau tražila al ja im ne verujem..

Ми волимо пиво, ми волимо пиво, ми волимо пиво, и пиво воли нас!
Мислим да ме је мајка дојила пивом на цуцлу кад сам бијо мали!

Ja ne znam koliko me je dojila, ali znam da jeste, zato sam sad normalan :)
I ne volEm mleko.

U to doba ne htedoh... A sad mi niko ne nudi :(

Mene je dojila i ubila volju za pasterizovanim mijekom. Majko, ukinula si mi unošenje šlj vitamina putem mlijeka!

da li je moje ignorisanje mleka razlog što sad nemam sisu??!

Да Трачице, то је оставило дубок траг у твојој ваг.......овај поцвести.

Стандарно неких штајазнам 4-5 мјесеци ваљда, а данас млијеко штујем у свим варијантама осим изворном. Дакле, кајмак (јањски) уз телетину, јогурт уз бурек, сир уз јањетину (влашићки има првенство), само ето млијеко само по себи не пијем малтене никад. Понекад послије теретане, ал' оно пуномасно. И то врло, врло ријетко.
Дуду често цуцлам задњих 6-7 година, ал' на суво :)

da li je moje ignorisanje mleka razlog što sad nemam sisu??!

Slikaj problem pa mi pošalji da razmotrim.

Svi koga majka nije dojila ili neka ciganka u bolnici (ako im mater nije imala mlekceta) su retardirani < naucno dokazano... Naravno da me dojila... ipak sam postao ratardiran ali zbog toga sto sam odmah posle melkceta pio alkoholana pica... jebi ga...

Дуду често цуцлам задњих 6-7 година, ал' на суво :)

Faco, samo te zamislih u popovskoj mantiji u bezobraznoj situaciji. Npr. sa Saletom snajperistom, zato što je još mali i čedan.

odlično! znači osim što nemam sise još sam i retardirana lolol

odlično! znači osim što nemam sise još sam i retardirana lolol

Хехехехехе

blaž je obećao da će nas podojiti!!1

Blaž dijeli dojke!

Faco, samo te zamislih u popovskoj mantiji u bezobraznoj situaciji. Npr. sa Saletom snajperistom, zato što je još mali i čedan.

Ма матор је Сале, лолчић