Prijava

od sad prvo dorucak pa sat vremena pauza pa tek onda vukajlija

sedplas
^^^ jel ovo zenski pandan onom nasem sa kospicama od paprika na kurcu?

ili zene ne lazu?

Žene lažu, lažu, lažu jakooo...

могу да замислим колике нокте ти имаш кад си успела све то да сакупиш

Nemam nokte.

od sad prvo dorucak pa sat vremena pauza pa tek onda vukajlija

Naravno

''Vadim prst a na njemu zrno pasulja, komad kobasice, kap piva i maleno govance, na kome se nestašno razvlači dečija glista. Ostanem zapanjena''
http://www.pohrani.com/f/3g/b/4KZJ9IJD/1334733804257.gif

Jecoo, jel bi meni zarila prs' u rč?

Koliki prst imaš pa na njemu ostade sve to?
Dobro mu nisi izvukla kilo salame i litar jogurta.

Луди Чак
Jecoo, jel bi meni zarila prs' u rč?

Ma nije problem, nego brine me ako svi pređete na drugu stranu, šta ću jadna ja, ima da me poubijau ove napaljene ženetine...

Jeco, a šta bi našli kad bi tebi nabili u rč?

Pih, jednom se kresneš u bulju, odma ti zalepe da si peder. Ja bih te jebo jeco skroz heteroseksualno, no homo, a to za prs u bulju... samo da kasnije kažem ovima da je istina, al ću da uradim klistir, da ne moraš da pereš ruke.

Koliki prst imaš pa na njemu ostade sve to?
Dobro mu nisi izvukla kilo salame i litar jogurta.

a razmišljala sam šta da lupim šta sam izvukla, bio je i jugurt u igri, al nije mi se dalo više izmišljat

Meni je uvijek vrhunac blentavosti u seksu bio picoprd, svakodnevna pojava ako imaš malu kitu :(

Добро ниси рекла да си Змајев комбајн извукла.

Мој комшија је преобраћен у педерлук, јебига, био човек у творза пар година, морао је и да јебе и буде јебан. Убиство из нехата додуше, па одлежао прејебане 4 године кад имао 35. Имао је једну изреку, покушаћу да цитирам сад:
''Ко једном проба мушко дупе, тај пичку да омирише неће више никад. Топло је ко у казану''.

ahhahah remac objasnio

A jebo te, pa i žene imaju čmar, što njih ne jebe?

Немам појма Миле, ћеш његов број па га ти питај?

Možda je i Konan gej pa mu to logično.

Луди Чак
Pih, jednom se kresneš u bulju, odma ti zalepe da si peder. Ja bih te jebo jeco skroz heteroseksualno, no homo, a to za prs u bulju... samo da kasnije kažem ovima da je istina, al ću da uradim klistir, da ne moraš da pereš ruke.

Znam ja i klistir da ti uradim, samo se natrći i opusti se....

''Ко једном проба мушко дупе, тај пичку да омирише неће више никад. Топло је ко у казану''.

E jbg, još jedan, sve vas je manje i manje....

лик је скренуо начисто, није зајебанција, слободно време проводи у некој душевној установи и те форе, мислиш да бих имао муда да га питам тако нешто? Овако, само га слушамо и не питамо ништа. Кад се он смеје, смејемо се и ми.