Prijava

Ma vi ste samo ljubomorni....

de ba kiflo, mani se viceva.

Došo ja kući sa faksa, navalio na svoju tadašnju djevojku ko nezdrav, udaram ja, miješam, okrećem je ko pljeskavicu na roštilju, kad će ona meni: "Jest se lijepo seksat s tobom!" "A jel s drugima ne valja mamu ti jebem?"

Kacam bio kod rođaka u Šidu, izašli mi malo u grad s njegovom djevojkom i njenom prijateljicom. Ta prijateljica i nije bila nešto, da se tako eufemistički izrazim, tj. gadna ko četvrti kvartal poreza, ni guza, ni sise, ni zubi, straota! Ubjeđuje mene rođak da je mlatnem, da uvatim sevapa, al neću ja ni po koju cijenu. Međutim, malo viski, malo koka kola, i pođe ona meni da se proljepšava, a i profesor se udobrovoljio tako i da je za njega imala prolaz. Otišli mi kući, razvuko ja krevet, pođem da joj skidam presvlake, kad ona pođe da se buni, te neće, te ja sam njoj ko brat, vamo tamo. Uvatim ja nju za gaće poderem, dok se ona snašla navučem kondom nekako, uvatim za runo, skiknu ona, zavučem demo verziju, ne bi joj fino ispočetka, pa podebljam demo verziju sa komšijom, kad njoj već ljevše. Krenu vlaga, mokro sve, i granje, i ponjava. Uvatim je tad, centriram i zavučem orginala. Ipak, nisam mogo da je gledam u facu, pa je okrenem zguza kad će ona: " jebi me brate".

jednom smo se vijali goli po stanu i savatam je i opalim tukijem po laktu i kazem "sad nisi nevina u lakat"

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/216/7nTnr.png

E sto nisam zensko, odma' bih trazio muza na vukajliji posto vidim da su ovde sve vrsni jebaci

Не може да се прича са пуним устима...

Evo ipak jedne prave provale za mene, Pitala me riba koliki mi je. Ja kažem "toliki i toliki". Kaže ona meni da je ovo moje sokoćalo prekratko za to što sam reko, ustade i donese lenjir da izmjeri. Kad je izmjerila, iznenadi se koliko nema osjećaćja koliko je šta dugačko.

лололо ја сам једном имо секса с једном цуром и она звекла слепоочницом у ћошак неког стуба лоло јбга касам АГРЕСИВАН!

ahhahahha setih se još jedne scene...
navato ja neku ribu u diskaću i kao ovo ono ajmo... a ko uskurac nemam kola...
i izađemo mi napolje i reko ajd naulici pa ko ga jebe, ona pristane... krenemo mi raditi posao kad prolazi neka ganci baba i pita "Jel imaš upaljač?", ja odgovorim da nemam, a ona će ti "Nemaš nemaš a tu pališ na sred ulice" a ja i riba patos

ah ta mlados' ludos'
tru stori

kad će ona: " jebi me brate".

Ovo mora da je ostavilo neke psihicke posledice.

" jebi me brate".

Hahahahhahahahaha! Fenomenalno!

''mislim da si mi pipnuo bubreg''

Nemam sestru sva sreća, al da se nadovežem sa još jednom pričicom:

Bili smo teška klinčadija, ja četvrti, a ona drugi srednje. Voljeli smo mnogo da popijemo, Nit sam imo kola, niti iki kurac, već po nekim haustorima, stanovima kad starci odu i tako to, uglavnom gdje se stigne. Jednom se nas dvoje odvalili od života, i otišli zalegli u neki kanal kraj pruge, juli je bio. Skino ja nju, navuko protekciju, malo je podigo na neki busen, taman da je naštimam, upro nako pjan, kad ono neće nešto, a već smo bili duže u programu. Pitam ja nju: "Šta neće?",a kaže ona:" Guraš u pogrešnu rupu, al ajd sad kad si već pošo".

Мој stari Ford Eskort, pre jedno par godina. Otišao sa tadašnjom curom na neki rođendan, i kasnije malo, rešili da se kresnemo, in da kar. Odvezli se negde, ne znam de, jebemti Ćupriju lolo, neki parking iza neke zgrade, i krene sve kul. Bili smo na zadnjem sedištu, jer se lako obara zadnje,a udobno je, imalo neki defekt, tako da je bilo prostora ihahaj. Tuc-tuc, rešili da ona bude gore. I bi ona gore...ona se malo zanela, doduše i ja, nismo štedeli snagu lolo, malo popili oboje,ma milina za jebanje bre. I prc, tako sam se jako izvio, a i ona, da je udarila glavom u plafon (nebo), vrisnula od bolova i sjebala vrat malčice--usro sam se kao nikad do tada. Nit svršili oboje nit šta, ona onako ušinutog vrata i blago uplakana rekla- VOZI ME KUĆI ODMA!
i ja šta ću, ae kući...boleo je vrat par dana jbte.

MANIJAK JEBE PA SLOMI!

Kad je izmjerila, iznenadi se koliko nema osjećaćja koliko je šta dugačko.

Zato žene loše parkiraju.

''jel ti to prstima trazis ahahah''

druga, treca srednje bese valjda, neiskusan i pijan da tremu ubijem, jbg
al jebo sam iapk, puca kurac bas me brige

Guraš u pogrešnu rupu, al ajd sad kad si već pošo

Dade ti u rč ni kriva ni dužna hahahahahahha

A joj, bilo je dosta toga...
npr. jednom sam se zagrcnula, mislila sam da ću dumrem, bilo je pitanje života i smrti i onda od tog svog kašljanja i gušenja mi krene i krv na nos, pozdravila sam se sa životom i pomirila sam se sa činjenicom da umirem, al onda me zmaj ošino po leđima i spasio me :DDD

malo popili oboje,ma milina za jebanje bre. I prc, tako sam se jako izvio, a i ona, da je udarila glavom u plafon (nebo), vrisnula od bolova

ja sam jednom ovako udarila glavom i krenula mi krv na nos, al nismo uopšte skontali, mene zabolilo to baš, al alkohol i tako to, pa je bol odma prošla, a krv nismo ni registrovali
kad smo završili bili smo krvavi kao da smo čovjeka priklali :DDD

Opet izgubila nevinost