Prijava

бар толико.

Hajde dobro, to već ima smisla, makar da mu zavidite - ali zvezda ne može kao uslov. Tu sam strog.

брус јел си и ти миџет?

Zavisi šta su ti standardi, 179...

Naprosto sam osetljiv prema određenim grupacijama ljudi, ne volim da se diskriminišu oni koji svoje stanje ne mogu da izmene.

Prijavljujem se i ja, a odmah prijavljujem i Elu....ja moram malo da se ugojim.....mršav sam mnogo lolololo

Брусе јел си озбиљан? Пошто ми нисмо лоло

да брате, Сале овај има преко сто кила и боксује и зверина је, сва је прилика, није миџет, знао сам од раније па теро шегу :)

nasmrt sam ozbiljan, bez obzira što me Sale trolovao... doduše, drago mi je da me je samo trolovao...

jebiga, trebalo je da vam kažem da sa paljevina i da me lako istrolovati, kacam pglu :)

па пази деловало је као да је миџит, ја да нисам знао да је зверина огромна, сигурно бих написао нешто типа: наравно добродошао си, није важно што си патуљак лоло :) и ушо сам у трола баш намерно да видим како ће остали да одреагују ал јбг само си ти видо :))

Сале овај има преко сто кила

Mojne da si takav, neam sto kila, imam 91, vidiš da ti lepo piše :))

хехе лепо каже плаката :)

E, a sada ozbiljno, ima nas nekolicina iz Kg-a koji bi bili radi da dođemo, mislim ako nije problem :)

Kakav problem, jeste ludi, samo banjavajte.

јес', и ја сам један од тих говнара из крагујевца, ал' ја не могу никако пре 11. јула, због испитног рока.
тако да ако би било који дан касније - каунт ми ин!

Nešto tripujem da pada 1. Jul nedelja (mrzi me da proveravam) Hoćemo 1. Jul roštilj, samo se vreme dogovorimo....može?

Može, meni odgovara.

Tačno po meri, da prvojulskim urankom proslavimo dva meseca od prvog maja.

Роштиљ? Ада? Пиво? 1. јул? Може... Све после 26ог ми је бања. Долазим.