Prijava

жемо... онда нек промени неки мод наслов у датум за недељу и нек дода да ће бити још наредних недеља

Луди Чак
Može sad za vikend, skupljajte pare, kupujemo roštilj i pečemo.

:Сарказам:Ти ће печеш роштиљ... ЕКЕЛЕКЕКЕЛЕ лолол

Fejze, ti si samo cepač drva decxko! E, za vikend idem da radim plafon u vikendici, tako da nisam tu, ali ako se vratim u nedelju popodne dolazim na Adu.

E ovako ljudi, da diktatorski ja presečem kada je roštilj :)

Roštilj je u nedelju 1. jula na Adi. Nalazimo se svi kod stonhendža u 6 popodne, pa neko igra fudbalicu, neko peče štiljro i to je to. Dajemo po 500 kinti, mada neka ponese ko koliko ima. Ko nema tog trenutka neka ne bude prepreka, nego da dolazi obavezno, jer biće više roštilja i uvek će se zalomiti da neko nema tada, ali biće mesa i piva dovoljno za sve.

Davide šibni to u prvi post!

I sta bi na kraju, kad je ovaj rostilj?

fmn, ja idem ako ti ideš :3

bio prvog jula :))

sledeće nedelje! ako bude :)

Kris, ja sam kod kuce, treba da dodjem u Bgd, al' jos uvek ne znam tacno kad :) Zato pitam kad je, ali vidim da se to jos nista ne zna... :)

pa, ja sam najverovatnije u bg-u još nekih nedelju dana. tak' da, mogu, ali samo ako je ovog vikenda..

Pa i meni mi najvise odgovaralo da bude ovog vikenda...

ako ne, same ćemo d' organizujemo, makar grilovale tikvice i patlidžan :DD

Ja sam bolestan. Dve čestite devojke ne mogu da pomenu tikvice i patlidžan a da meni koješta ne padne na um...

Ja reko' na temi, mogu da priložim svoju akustaru i da budem dežurno tandrkalo celo veče, ako ćete da uložite po 100din za moj dolazak jer sam bogu iza tregera, jebaga. :)

Puknem po 1500 skoro po dolasku, mnogo za svaki vikend..

A imati privatni ex-Yu/strani pank/rok/metal džuboks nije na odmet, haha.

A popust na indeks, Čaveze? :P

pa piše ex-yu, znači svira i indekse :)

Dok se vi dogovorite, ja ću ponovo da se vratim u Srbiju, pa ću verovatno da uveličam skup svojim prisustvom...kvantitativno gledajući. :-)

Sa njima sam slab jako, mada, kad (ako) se svi oletvate kao zveri, mogu i Karleušu da vam sviram, ništa neće biti bitno više. :)