Prijava

ја не могу, ал ви слободно, па ћемо опет да правимо преко лета

Pu majku mu, nikako da se okupimo u ful broju....a bilo bi dobro da možemo svi, posebno mi koji krvarimo i ginemo po suncem okupanim terenima Ade Ciganlije....

јеби га, јес смор да ми који смо смислили не идемо лоло, ал јеби га не можемо никако да се усагласимо да сви истог дана могу, најјаче да ко дође дође, па правимо опет неки пут преко лета, типа 20 и неког јула.

људи мене нервира ово договарање које курце. лепо запалимо на фузбал у неку недељу, и после правимо роштиљ. Ако не може првог јула давид или било ко са фудбала ко је стандардан члан наравно да ћемо да померимо датум у односу на њега а не на неког ко из крагујевца треба да бане. Поготово ако је тај неко Страја. не знам да ли ме капирате лоло

Поготово ако је тај неко Страја.

Nije u kombinaciji. Barem ne koliko ja znam, a što se tiče određivanja datuma, samo smo spomenuli da bi mogli da dođemo ako nam bude odgovarao VAŠ datum odigravanja manifestacije.

buxna mira da se nalozi odma'! na sta to lici? joj kad vam ja dodjem jedan jebeni dan...

Može 1. jul, tj može svaki dan osim 7. jula.

Možemo da troštiljamo i ovaj vikend. Pa sledeći. Pa onaj tamo. I tako do majanske apokalipse. A i taj dan da se lepo napijemo, najedemo pa da čekamo.

A da ponesemo od kuće paštete i leba?

Nema ništa ni od prvog jula, jebiga. I tad imam ispit u pola sedam uveče. Znači, jebiga. Ne mogu ja između 27. juna - 08. jula.

A jebali vas ispiti, padajte malo bre!

Čače, padam mnogo, zato i ne smem još malo. Okinuću godinu, ako nastavim ovako. Roštiljajte ko ga jebe, ali u tom terminu me nema sigurno. Najkasnije što mogu je 25.

Ja bih da vi to dešavanje odložite da bidne negdje između 1. i 15. jula, al džebi ga.

Iz Pres službe "Vukajlija biljožderski ogranak 2012." javljaju da će da budu na neki metar od vas najranije u terminu kada su agrumi najsočniji, nemojte ih pojesti.
Takođe, ovom prilikom u svoje lično ime želim da poželim sreću svim polagačima na predstojećim ispitima uz poruku "sunca ne videli, ali znanja pokupili" kao i "dugo je leto, vidimo se na jesen".
http://www.youtube.com/watch?v=SdVYkPgLvuo

Да.. од вегетеријанца ће се на улазу захтевати да поједу кашику свињске масти како би присуствовали догађају. мора се зна неки ред мајку му.

Ја сам за ово што Шанзам каже, начи ако нас има довољно да роштиљамо сад у недељу, па онда ако се скупи довољно људи да роштиља и следеће недеље што да не итд итд. јер да свима одговара један дан очигледно да није могуће.

Možemo da se potrefimo svi, al da se dogovori bar dve nedelje unapred i da sačekamo kraj ispitnog roka. Znači tamo sredina jula. Ili sad odma ovaj vikend bacimo malo, pa ko dođe dođe.

ајде ми овај сад викенд бацимо један пробни чисто нас мало ко може, фудбал екипа стандардна и договоримо један тамо средином јула?

Meni odgovara ovaj vikend i idući vikend. Posle idem u Trebinje.

Može sad za vikend, skupljajte pare, kupujemo roštilj i pečemo.