Вукајлија тРошиљ 2012.

  1. Ja idući vikend ne mogu, to je 24. a ja sutradan imam ispit. Mislim, svakako ću da padnem taj ispit, jedino bih mogao da dođem ako bi se skupljali popodne, tipa u 6 sati, pa da ustanem ranije i učim cijeli dan.

  2. pa da ustanem ranije i učim cijeli dan

    Pa šta polažeš kad CEO dan učiš? :)

  3. Uvod u pravo jebeno. Ma sranje ispit, ali nosi najviše bodova, valjalo bi da ga učim sad, iako ga padnem, lakše će mi biti onda da ga spremim za septembar.

  4. Ја не могу 7. и 17. јула, идем на неке свадбе, а могу остале викенде.

  5. Kurac, ja sam ovdje do 6. jula. Mada od 2. do 6. sam zauzet, pa neću moći da dođem.

  6. Ја би дошо врло радо ако може наравно лололо
    дупознам и ја вукајлијашице(ајд и вукајлијаше лоло), и да се одерем ко говедо лололо
    Само још да видим за тај датум.

  7. SAŠA MATIĆ MA ĆO RI

  8. Ako bude kakvih organizacija tokom avgusta, tipa Beer Fest ili ovako nešto, dolazim.

  9. U ubica, dupoznam malo taj vukajlijaški svet. Ja možda jesam patuljak, ali valjda nemate predrasude.

  10. како мислиш, јеси прави патуљак ко Тирион Ланистер?

  11. Baš tako, što bi Vi "visoki" rekli, "Skraćen kao februar".

  12. јел можеш да урадиш звезду ко Тирион?

  13. ОЋУ ЈА ОЋУ ЈА ОЋУ ЈА!!!

    ДОНЕЋУ ХЕКТОЛИТРУ МЕРАКА! ТОПЛОГ!

  14. добро, само да напоменем: патуљцима који не умеју да ураде звезду приступ се до даљњег санкционише.
    едит: шала бгате, шала, начи пожељно је да сви заинтересовани науче звезду до тада али није ето обавезно.

  15. Baš tako, što bi Vi "visoki" rekli, "Skraćen kao februar".

    Ne zajebavaj Sale.

    патуљцима који не умеју да ураде звезду приступ се до даљњег санкционише

    Nazire se da ću ovde morati početi sankcionisati ja i to zbog diskriminacije.

  16. фора бгате, фора. не санкционише се, али стварно нема смисла бити патуљак и не знати звезду као тирион ланистер...

  17. Preterasmo Davide, stvarno smo preterali.

  18. патуљцима није дозвољен приступ, ал ако донесу на ВХСу доказ да су учествовали у миџет порњави онда не мора да зна да ради звезду. Ето , поштено

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.