Prijava

još samo da napravimo ekipe :)

Ja ću Gugi sa tobom, ti imaš top!

ма сконтао сам, него ми кроз главу пролази неки ТВ извештај, Београдска хроника рецимо,заставице, балони, две групе мушкараца у шорцићима се прскају(пошто нешто не верујем да би женскадија пристала да дође,а и ако дође,неће учествовати). И онда видиш Аздејковића у позадини како се насађује на стубић.
Протерали би ме из села.

хаха да крајње сумњиво :) да налете неки активисти сигурно би апрувовали ивент :)

Ja ću Gugi sa tobom, ti imaš top!

јујујују

Natnat

Ja ću Gugi sa tobom, ti imaš top!

hahahahahahahahaha, znači, umirem od smejanje
dodavaćeš mi đulad lolo

пази правило, заставица мора да се задене негде на глави да би мого неко да те откине у главу и тако те спречи доднесеш.

ALI OBAVEZNO BOSI!

што? лоше је ако бисмо играли по неком травнатом терену.

ili još bolje da timovi budu razdvoojeni na nekih 200-300 metara i prskaju prolaznike... tipa, od kneza do slavije
koje li bi to bilo šizenje :)

Bosi, nego kako drugačije? Padanje, kršenje, klizanje, trava, blato, otimanje zastavica...

неке старе патике.

Београдска хроника рецимо,заставице, балони, две групе мушкараца у шорцићима се прскају(пошто нешто не верујем да би женскадија пристала да дође,а и ако дође,неће учествовати). И онда видиш Аздејковића у позадини како се насађује на стубић.

Tačno sam zamislio situaciju hahahahaha

...sledi izveštaj doktorke Macure.

Ja se par puta nakanjivah da odem na te mokre zurke dok sam bila dovoljno mlada da idem u KST. I nikad ne odoh. Ali sam par puta pokisla u basti do gole koze, mozda se to racuna.
Podrzavam bosonogi predlog.

ко оће бос може наравно, мени се јебе да ми се забадају хероинска трња у ноге.

ко оће бос може наравно, мени се јебе да ми се забадају хероинска трња у ноге.

+1