НБА

  1. pocetak sezone je, a NBA ima 384 utakmice u sezoni, jokic nije doso napaljen jer ima 2 nbpija i oce da proigrava igrace, mpj doso pripremljen jer se verovatno oporavio od operacije za mesec dana al svejedno nije igrao sezonu, a mareju treba vreme da se vrati na ono sto bio ako se vrati, jer jbt, imao je povredu od koje ne mozes da hodas neko vreme a ne da igras kosarku i legitimno nije mogao da igra god dana.
    gordon dobar, ostali isto ok u odnosu na prethodne sezone, nema razloga da ne budu u vrhu.

    sad dal ce osvoje, jbg i bolji nisu i gori jesu.

  2. disklejmer, nista nisam gledao osim par hajlajtsa, pricam onako uopsteno iz statistike i iz dupeta

  3. Odličan je tim, uigravaju se. Vratiće se Mari u formu, i Kleju je trebalo 30-40 utakmica da udje u ritam. Šmoklja drama kvin, depra edišn :)

  4. Na copiumu ste, dajte malo da mi pomuti razum i ono što sam video svojim očima.

  5. Čini mi se da zapad odavno nije bio ujednačeniji, ono od 10 ekipa svaka može da bude i prva i deseta na kraju regularnog dela.

  6. Naravno da će sakati lejkersi protiv denvera da šutiraju trice 43%. Konjušar mož bude emvipi u ofanzivnom delu košarke kolko god oće, zaboravio je da postoji i cela jedna druga polovina tog sporta, a on u toj drugoj polovini ima toliko očigledne slabosti koje će bilo koji iole kršten tim znati da iskoristi.

  7. šutiradu me gospoda

  8. Sve je to Ok ali odbranu uvek igraju petorica. Definitivno solidna defanzivna strategija protiv ekipe koja nema dva krstena sutera (naravno za NBA standarde). Sad sto ih sve islo danas to je druga prica

  9. Čiča Morada, pa upravo tako dragi kolega. Da li su ljudi svesni da kada protivnici krenu u napad denver nagetsi imaju orman za centra, a to je složićete se, najverovatnije i najbitnija pozicija u defanzivnoj postavci jednog košarkaškog tima. Taj mora da usidruje odbranu, mora da ima izuzetnu spretnost i brzinu u lateralnoj kretnji (naravno koliko god je to moguće za jednog glomaznog šeprtljana) kako bi adekvatno reagovao na protivnički pik en rol, bilo iskakanjem ili propadanjem, pa mora da isprati brze i spretne bekove koliko god je to moguće kada nakon preuzimanja ostanu u izolaciji 1 na 1 sa njim. Gospodin 'konjušar' je među najlošijim startnim centrima čitave lige u ovom aspektu igre pod koševima. Saigrači jednog takvog balvana prosto gube motivaciju da trče, skaču, ginu, bacaju se na lopte u odbrani kada vide njega kako pasivno i bez truda baulja u i oko svog reketa. Ta preostala četvorica moraju da igraju sa 125% svojih mogućnosti da bi pokrili sve njegove nedostatke, i to je jednostavno tako odvajkada, nisam ja to izmislio sada.

  10. Kad dodju teski dani
    Kad odu svi jarani
    Kad zamirisu seprtljani

  11. Ne može Jokić da igra odbranu, iz prostog razloga što mora da bude na terenu 35 minuta, treba snage i koncentracije za napad, ne sme da upadne u problem sa faulovima + treba da igra 80+ utakmica u 10 meseci. A i nije jak u odbrani svejedno, zato ekipa tu mora da istrpi, jer bez njega se raspada čitava koncepcija. Treba se tući sa Dejvisom, Valančiunasom i Ketom i trpeti laktove i ramena u rebra i bubrege, pa sesti u avion i sutra uveče opet biti 100% zdrav i spreman. Ne ide.

  12. Napad - odbranu od vrhunskih igrača mogu da igraju Janis, Kavaj i to je mislim to.

  13. Šmo brt jesi vido Detroit što ima dresove nove?

  14. Da bre brate, to su oni najbolji vintage, gledao sam tekmu i dresovi i logo na terenu su bili jebački + što im daju magične moći da useru GSW LOL.

  15. Nznm da li su one trake sa strane, na rebrima, imali i ranije. Odlično izgledaju, nema šta.

  16. Jesu isti su, sad sam gledao. Nisu ni skupi za njihove uslove.

  17. Porzingis Varg Vikernes PROPO s ovu bradicu

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.