НБА

  1. Svako ko kenja da se Jokić ne zalaže može da pocucla mojih osam santima jer toliko imam na ponudim.

  2. osam santima, mashalah inshalah

  3. Šmo kakav ti je badi lengvidž bro?

  4. Bitno da si mazan mwa

  5. Juce : Boze sacuvaj koji je promasaj ovaj Porter, decko ne zna kosarke
    Danas : MPJ bog kosarke

    Supickumaterinu odlucite se vise

  6. On treba sam da se odluči i da ne izgleda kao Dangubić u jednoj utakmici a Durant u drugoj.
    Melky jebiga neće ti se ostvariti želja, moraće sansi da ih reše u sedam.

  7. Biće ova sledeća prezanimljiva. Ne vredi, čim Buker ne ubaci 40 odmah gube, i to debelo. Sad će se fokusirati na njega i Durenta, i Krispola ako se ovaj vraća, a ne na druge momke, što je greška jako velika jer trebaju im ti drugi poeni baš jako. A i neće ovi naučiti odbranu preko noći da igraju. Ejton jedino ako eksplodira pa odigra neku sumanutu partiju, u šta sumnjam, nije u ritmu. Previše su trejdovali za Durenta, to je to. Bridžisa se nisu smeli odreći nipošto, glup potez jako.

  8. idemooo djembeli somboroooc goat

  9. Nego oće li Voriorsi ispeglati ove, šta kaže narod vukajlije? Sve mi nešto miriši da će dobiti tri naredne, i pored svega.

  10. kuco predvidja ko melkor :)

    ono, i ja promasujem sve, al srecom nisam meta diskusije.

  11. Pul nula poena u prošloj, Klej nešto malo, Kari šutirao 12 od 30, Drejmond na nekom svom standardnom tripl singl nivou, i opet su ih ovi tepko dobili, u jednom trenutku ih stigli bili Voriorsi. I to u Eleju. Mislim da će da se trgnu i da ih dobiju naredne tri, ne bi me uopšte čudilo.

  12. Kuco ispravno predvideo prvih pet.

  13. Agilni to je gazda isekao klipove i nabudžio ih u jedan video, u nadi da će biti tako. Eto i to sam ti rešio :)

  14. Šmo jel ispadaju Fejkersi, šta kažeš bro? Sedmu ne bi dobili tamo na strani šanse nema, ovo im je sad finale bukvalno.

  15. Sudije će se postarati da ne ispadnu

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.