НБА

  1. To Celte, tako se lobira za svoje :)

  2. Boston je favorit tu nema dileme nikakve, i to ne u ovoj seriji nego generalno da osvoji
    Al vidiš kako igra Majami, prođoše Milvoki koji je i bez Janisa dublji tim, ajde Niksi nisu reper ali vidiš dobiše u Gardenu prvu, sad je svašta moguće
    Lejkersi neće pasti tek tako, ne sviđa mi se to da su ljudi krenuli prerano da otpisuju Lebrona obično se to ne završi lepo

  3. To Celte, tako se lobira za svoje :)

    ustvari ne volim seltikse sad. nekako su mi tim sa 7-8 igraca koje ne razlikujem jednog od drugog, i tejtuma nekad provalim da je tu. skroz su mi bezlicni.
    to im vajda daje snagu, posto su ocigledno dobri.

    ako bi birao i ja navijam za majami nisam lud, ali jaki ovi majke im ga, kako god izgledali kad izgube, otaljavace i na kraju kad treba se zapne da se prodje to i urade. izgledalo gusto al ustvari kad se okrenes nikad nije bilo.

    to su ti seltiksi sad.

  4. naravno sve ovo pricam kao neko ko i ne gleda utakmice ako pocnu posle 9 uvece, i verovatno pravi ljubitelji kosarke se i ne bi slozili sa mnom jer seltiksi 100% imaju kvalitete za koje sam ja previse kezual da ih vidim i uzivam u njima, jer inace ne bi prcali ceo istok cele godine i onda prolazili kroz plejof satro tesko, al ustvari bez problema.

  5. Kako bre pa ti si Celt, Seltiksi moraju da ti budu numero uno.

  6. miliji su mi od lejkersa eto.

    mada da predje neki nas u lejkerse ne bi bili.

    ustvari ne gajim uopste osecanje tamo prema nekom timu kao timu...

  7. njujork niksi mi se svidja kombinacija boja sto nose eto.

    i oni su mi jebena misterija, klub koji bi morao nekako da bude LA istoka, duva ga generacijski, decenijama.

  8. Kaže Džimi Bakec može Majami do finala.

  9. Necu nista pricam da ne pokvarim ovu vracku sto sam bacio na boston

  10. Ovo je neverovatno https://www.youtube.com/watch?v=yYkK-uNiH9Q&ab_channel=ChazNBA

    daš sve od sebe da im izguraš pobedu, i Lebron te odvali po labrnji. Očekivao sam da će biti na granici izmedju lošeg i katastrofe, ali ovo večeras je prevazišlo katastrofu, bukvalno. Odvratno sudjenje, sa sve Adamsilverom koji se smeje u publici.

  11. Eto, tako se stiče autoritet kod sudija.

    Na stranu to, tim vodi 3:0. Još malo...

  12. Da dobro rečeno, tim. Kako su zagrizli kad je Jokić morao da izadje, svaka im čast. Brus Braun tihi heroj, ne prestaje da oduševljava čovek.

  13. A Poremećeni Antivaxer Jr. što imao 6 asistencija. Nisam mogao da verujem šta gledam kad je produžio onaj pas Braunu u ćoše iako je bio poluotvoren.

    Ništa jebiga moraće po prvi put u istoriji embieja neki tim da ispusti 3:0 u plejofu. Skot Foster i Toni Braća mora da sude sve tekme do kraja.

  14. https://www.b92.net/sport/nba/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=22&nav_id=2337582

    Moram da priznam da za bar dvojicu od ovih nedraftovanih nisam čuo, ove sezone nisam uopšte pratio Majami.
    Još ovi idioti sa b92 napišu da se jedan od njih zove Gej Vinsent i ja u pretrazi samo dobijem neke vinsente pedere.

    A čovek se zove Gejb: https://www.nba.com/player/1629216/gabe-vincent

  15. Gabe brate Gabe.

    Brate al sam bacio urok na seltik, usrah celu organizaciju :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.