НБА

  1. Pa i Djokovića su voleli do pre tipa 3-4 godine.

    uvek je iso na kurac, aj sad... ono sa vakcinama mu bilo opus magnum, al de, videli smo koliko ode na kurac i srbima kad nije pobedjivao i bio po ocekivanjima jer zglob, pepe, stagod.
    neko ko ne navija tako djokovica vidi 100% vremena.

  2. Djoković ima uzme još jedno tri slema, da stavi tačku na tu priču i def. Najviše slemova, svaki osvojio bar po tri puta, najviše svega drugog, medjusobni skor sa Nadalom i Rodžerom u njegovu korist itd. + ostao dosledan principima i uverenjima, nije popustio ni pod najvećim pritiskom, da ga nisu šikanirali imao bi 30 slemova i taj neki narativ, jednom rečju, ledjenda u svakom smislu.

  3. oce, al cenim da ovo nije odgovor na ono sto sam napisao?

  4. najviše svega drugog

    nema najviše ukupno osvojenih turnira, još uvek nije undisputed GOAT

  5. Da da, i onaj mislim sa BBC-ja što je napisao da nema najviše polufinala lol, fali mu jedno da se izjednači mislim sa Rodžerom.

    - najviše GS, svaki po bar tri puta, jedini uspeo u tome
    - najviše mastersa, svaki po dva puta, jedini teniser takodje
    - najduže br1
    - bolji skor i protiv Rafe i protiv Federera
    - Vrv najstariji igrač koji će uzeti slem
    - vratio se posle teške povrede i poduže pauze
    - ima i ono "what if" jer su ga izbacili sa US opena zbog onog linijskog, nije igrao AO i USO zbog vace, nisu mu računali bodove sa Vimbldona itd.

    Sve to u najjačoj eri tenisa. Sve što mu budu zamerali ići će mu dodatno na ruku.

  6. pi ovako u mojoj teretani pojedine ribe ostave klupu pa ja posle moram da ližem

  7. ma ja pričam kako jokića i đokovića naši ljudi pljuju a strance bole kita i njih i mene i sve nas bi trebalo

  8. pi ovako u mojoj teretani pojedine ribe ostave klupu pa ja posle moram da ližem

    Hahaha ovo ce proci nezapazeno nazalost

  9. ma gotivim ja Jokića, gledam ga od Mege još i divim se njegovom košarkaškom geniju u 4 ujutru, finale sam celo gledao osim 2. meča, ali brate mislim da se poslednjih mesec dana previše uživeo u tu foru ma bole me brige, verujem mu zaista da ga bole tuki za individualne nagrade i to, ali do titule mu je stalo sigurno jer se to videlo tokom mečeva, a onda opet posle osvajanja kenja kao pa ok brt šta, idem kući malo da timarim konje i to, ispoštuj malo navijače, navijaju celu sezonu, a ti u fazonu bole me kurac i za denver i za titulu ko vas jebe

    nekako svima neprijatno što se raduju, plaču, normalno reaguju na uspeh, kad vide njega

    prva je zvezda tima, nije jebeni di andre džordan

    nisam ja otišao u SAD da živim i radim, on jeste, jbg daj mu ga malo ono "when in Rome..." i te fore

    al dobro njegov život njegova stvar jebe mi se

  10. i sve bi ovo bilo ok da osećam da je iskreno sa njegove strane, ali eto prosto mislim da glumata već

  11. Mozemo odahnut, evo sad je na paradi rekao da mu je stalo do svega, denvere volim te itd

  12. dobar govor Jokarin na paradi, posrao se po sebi što je rekao da hoće kući a ne na paradu, zahvalio se fanovima itd, vidiš kako može

  13. Mozemo odahnut, evo sad je na paradi rekao da mu je stalo do svega, denvere volim te itd

    a brate to je sport, posebno u americi, show jebeni, 80% tih para što dobije je zbog medija i cele halabuke, mora hajp da se pravi, malo opsuješ, malo se debilišeš i sve to, u EL je sama košarka na prvom mestu, al zato 20 puta manje para jbg

  14. Bitno da se pokajao brat. Goat. Kad smo vec kod brace vidim jokic brothers bred surov bice

  15. jokićeva braća da ne dave random žene po hotelima u budućnosti i napraviće fin brend istina

  16. Pogodili ga flasom u glavu, sad ce da povuce sve sto je reko

  17. ispoštuj malo navijače, navijaju celu sezonu

    I onda mu pogode ženu limenkom piva u glavu, srećom nju, jer mogli su da pogode bebu... https://www.youtube.com/shorts/1Vb0PVQUrzs

  18. Krajnje neodgovorno da povedeš tako malo dete na ovakvo okupljanje složićeš se

    100k+ ljudi, ne možeš da ne očekuješ da će biti bar 100 pijanih i drogiranih budala sa ovakvim postupcima, statistički prosto vrlo moguće, zato ne vodiš dete

  19. Jokaro nije ti to balkon gradske skupštine

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.