НБА

  1. Ma mož' do sutra izmet novinarski da smara, bitno je da lady Jo ne počne da prodaje pamet po netu kao лејди Дјо.
    Brate, osoba kojoj je najveća titula u životu Supruga Novaka Djokovića, oseti moć da je jednako bitna i počne da kenja o svemu i svačemu.. Mučno.

  2. Šmokljo pa nema tu nekog izbora, Finiks mora da ganja prsten sad, jer su se u takvu situaciju stavili, a i Bredli Bil mora da se ispali iz onog raspalog Vašingtona. Ako bi nekom magijom uspeli da se reše Ejtona i dovedu tipa Vilijamsa iz Bostona i nekog solidnog pleja, to bi bila već ozbiljna ekipa. + da budu svi zdravi čitave sezone. Ali ono, ako ne uzmu taj prsten u naredne dve, max. tri sezone, ugasili su.

  3. Mada iskreno, najviše me Dalas zanima, rešili su ozbiljno da zadrže i Luku i Kajrija, što može da ispadne odlično ako uspeju da dovedu ozbiljnog centra i neke defanzivce.

  4. ne idu doncic i kajri zajedno, ništa postići neće

  5. Izgl. će pršti od kojekakvih trejdova do početka sezone.

  6. Cemu ovo snimanje coveka jbt izaso da proseta cerku vido nekog drugara, najnormalnija situacija:

    JOKIC PRICA SA NEKIM RANDOM LIKOM, SEDI NA KLUPICI, NECETE VEROVATI (FOTO/VIDEO)

  7. Pa nije on

    S V A T K O
    V
    A
    T
    K
    O

  8. Da, ali radi najobicniju stvar ikada. Kakva je to vest?

  9. Vambemjamama najbolji prospekat od Lebronka
    Jesam li ovo ja lud ili svake godine ista spika, najbolji prospekat od Lebronka blabla...?

  10. Jebi ga mora se pravi hajp. Za svakog su tako, vecina ne ispuni ocekivanja jer jebi ga, statistika.
    Nije los chumbawamba doduse.

  11. Nije mogo ni francusku čeljavu ligu da osvoji, izgubio taj njegov polukrš tim u finalu od monaka

    Motiejunas > Wembanjama

  12. Od tih legendary igraca nba mislim da samo lebron bio prvi pik. Ovo ostalo 3-10

    Nije lako da se provali kakav ce ko da bude

  13. Medžik i Šekil, možda još poneki ali u pravu si, češće taj prvi pik ispadne promašaj zbog prevelikih očekivanja nego legenda.

  14. Haha ja mislim da je milicic bio u prva tri i to u lebronovom draftu

  15. lebron prvi miličić drugi karmelo treći boš četvrti wejd peti

    vrhunska odluka pistonsa

  16. pa to ti je to, talenat je direktna posledica koliko si nesto radio kao dete, a uspeh je kolko nastavljas da radis kad porastes.

    talenat se lako vidi, ali nije lako da se proceni ko ce kako da nastavi.

  17. Za ovog francuza kazu najveci potencijal u istoriji sporta a ne samo kosarke LOL

    Kvota 1.30 da ce biti povredjen vise od pola ruki sezone

  18. nema sumnje da ce ga dopingovati prve dve sezone, nece mnogo igrati.

    al izaci ce medju najbolje. imao mnogo debelu srecu da ga izvuce san antonio a ne neki medzik, hornets, vizards, pelikani i ta sranja.
    skoro ko da namesteno :)

  19. Najveci talenat u zadnje vrijeme:

    Kawhi Leonard, da nije weirdo s umišljenom upalom kurca u San Antoniju dok je bio, bio bi mvp

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.