НБА

  1. realno fazon je što se u šekovo vrijeme klinci nisu pucali steroidima u 16toj jer su top košarkaški prospekti

  2. Reko KO ne ŠTA će da ga spreči. Mislim da se i on sad malo izdivljao i iživeo, i da neće baš da trči i zakucava ko konj. Nema Celtaro njega ko da čuva, ko će bre da se gura i lakta pola sata sa njim, to su modrice, nagnječena rebra i duša u nosu svaki put. Sa ovom konstitucijom, dovoljno mu da se uguzi pod koš, stegne loptu i skoči na opbruč, možeš da ga biješ isve snage zakucaće svejedno. O ovome ti pričam, bukvalno

    https://www.youtube.com/watch?v=BNzwZS9yNHU

  3. Сион једва два метра тхо, Предраг Шупут фазон.

  4. Ispratio li je neko ovu Niksi - Reptorsi tužbu što je u toku? Neka "krađa" uigranih akcija i postavki na terenu od drugih timova (osim Niksa, još od Denvera i Dalasa). Priča se čak da će ovaj naš trener u Torontu da ispuši, a još nije ni stigao da vodi neku zvaničnu utakmicu.

    LINK

  5. Pratim onako djelomice, što neko reče pa to verovatno svi jebeno rade samo se ovaj debil koji je prešo iz niksa u toronto zajebo i poslao samom sebi fajlove sa službenog mejla niksa na novi službeni mejl reptorsa, i bukvalno kao da je molio da ga provale.
    Karnišovas i Koneli kad su odlazili iz denvera u čikago i minesotu kao da nisu sa sobom poneli neke forice, tabele, fajlove pičke materine, ma važi gari. Mislim ako će sad ovi iz toronta da najebu onda treba retroaktivno da se rade istrage i da se tuže timovi međusobno do besvesti. A neće.

  6. Ali ovo...

    "Defendant Rajakovic and the other Raptor Defendants recruited and used Azotam to serve as a mole within the Knicks organization to convey information that would assist the Raptors Defendants in trying to manage their team," the lawsuit said.

    Haha, baš će Nikse neko da kopira.

    Mislim, što kažeš, to verovatno rade svi i imaju nekog doušnika u bukvalno svakoj ekipi.

  7. Па сасвим сигурно је могуће али шта се сад акције одједном патентирају па мораш тантијеме да плаћаш сваки пут кад их изведеш.... Дебилна тужба....

  8. Stigla neka nova pravila koja se tiču loud menadžmenta. Nema više odmaranja zvezda™ kao ranije. Ne sme više od jedne zvezde™ biti "unavailable" za istu utakmicu. Zvezde™ moraju da budu spremne za utakmice koje prenosi televizija sa nacionalnom frekvencijom. Ne može odsustvovanje zvezde™ na jednu utakmicu biti baš kad je utakmica na strani (publika u Šarlotu jadnom platila karte da vidi Lebrona jednom godišnje, a on ne igra i tako to).

    A pravila je da se zvezdama™ smatraju igrači koji su u poslednje tri godine bili all star ili all NBA.

    Dakle Denver ima samo jednu zvezdu™.

    Pop može da im uvali kitu (a kapiram da hoće samo zato što može) i odmara Venbajamu pola sezone, iako je gomila TV prava zakupljena baš zbog njega.

    EDIT: Sledeća scena, fanovi izglasali Pokuševskog za All Star kako bi bili sigurni da ne odsedi utakmicu protiv njih.

  9. Najjači mi onaj deo kao, ako i bude odmarala zvezda™ mora da bude na klupi i VIDLJIVA NAVIJAČIMA hahhahah. Kao wow jebote video sam Zeka Lavina kako sedi na klupi, mogu da umrem kao srećan čovek sada.

  10. Haha, ali morao sam čak i proveriti, Lavin se stvarno kvalifikuje kao zvezda sledeće godine.

  11. Krajnje logično, jer lepo rekli ljudi - zvezda. Ne čovek sportista već zabavljač, što negde i jeste. Zašto bi ljudi iz Šarlota, Orlanda, Detroita...Uopšte išli da gledaju utakmice u kojima ih drugi nalupavaju 15 razlike? Ionako niti će u plej of, niti imaju bilo kakve šanse nešto da osvoje - ako se situacija promeni onda idu, ali u suprotnom, to je 10 - 15 godina tavorenja. Jedino smisleno i jeste da gledaju Karija kako šuta trojke s pola terena ili Lebrona gde tomahavkuje loptu u obruč.

  12. Ma ideja je logična, previše se odmaraju ključni igrači, ali realizacija je komična.

    Toliko još uvek ima načina da sve bude po starom i dalje. Neće više biti zdravstveni bilten za pola igrača "day to day", nego će lepo imati dvonedeljnu pauzu da saniraju otok na zglobu po izboru. Putovaće na gostovanja sa timom, pa će biti ovo što Šmoklja kaže, da ih iz daleka jedva vidi lik koji je mučenik samo mogao doći do karata za poslednji red, još pola metra dalje, pa bi bio van dvorane, a sve da bi mogao da zapravo ne uspe da bez ozbiljnog naprezanja tri sata gleda kako Lebron umesto da kuca na koš, kuca sms poruke okrenut leđima tokom čitavog meča.

  13. Pa dobro cela ta zemlja tamo je sad postala takva, instagram društvo. Bio, slikao se, video, popio dva piva i vatao sendvič sa padobranom što mi bacali na tajmautu. Bio sam čak i u kadru na monitoru, mahao, al me uhvatili iskosa, ma nebitno, sjajno bilo imaću šta da pričam unucima.

  14. Agilni
    Ma ideja je logična, previše se odmaraju ključni igrači

    Није уопште логична, на страну што тим треба да има слободу у избору ко ће да игра а не да лига то намеће, али од како су кренули више да одмарају све више играча у дубоким 30им игра и даље на врхунском нивоу, због прескакања небитних утакмица Леброн са 39 година због тога и даље сипа 30 поена по мечу што ни Карим није радио.... Те утакмице што прескоче компензују са дуговечнијим каријерама где и даље играју добро на самом крају каријере.... То поготово помаже старијим играчима јер се стално повећава и број повреда и контакта и удараца и свега из године у годину (и сама игра је физички захтевнија из године у годину)....

  15. због прескакања небитних утакмица

    Ovo je najveći problem, što se uopšte bilo koja utakmica naziva 'nebitnom'. Pa braćo ako je nebitna, kratite raspored jbg, igrajte kao NFL 4 tekme po sezoni i direkt u plejof. Ali prc, to bi značilo manje para. Ako igrači već preskaču utakmice, a ni ligi ni igračima ne odgovara i nikad neće da pristanu da se sezona skrati, onda lepo kažnjavaš igrača za svaku propuštenu utakmicu, zakineš ga za procenat od plate.

    MICHAEL JEFFREY JORDAN WOULD NEVER

  16. Не би Џордан, осим ако не оде да игра бејзбол јебени скоро две сезоне или да 'лади јаја три године док не оде у Визардсе.... Стоктон већ не би, али од њега се није ни очекивало баш толико много (поготово не са поентерског аспекта)....

  17. Ali prc, to bi značilo manje para.

    nfl duplo vise zaradjuje od nba. bejzbol isto vise.

    nije problem broj utakmica oni i onako 50% zarade naprave u plejofu ako doguraju lejkers, boston, takvi do polufinala finala, nego zajebana promena, velika, veliki i ulog sta ce bude od toga.

  18. А ни Коби не би, али јбг, зато је задње три сезоне и ''одиграо'' како је одиграо....