НБА

  1. Konjušar tripl dabl protiv kralja.

  2. nova moralna pobeda fejkersa

    dobra taktika dejvisa doduše, svaki napad se zaleti u konjušara, odbij se ko od zida, razderi se AAAEEUUGHHH i nadaj se da će dobiješ bacanja

    funkcioniše samo u prvom poluvremenu

  3. dobro su lejkersi i bili u igri sa obzirom na sve. denver svi osim portera pogadjaju u velikim procentima, lejkersi svi se ispromasivali osim lebrona i princa. diandjelo rasel ce opet biti beskoristan u plejofu, treba ga se pre toga resiti. loni voker doktor kosarkaskih nauka za njega. gejb vinsent jako los derbi, to se nisam nado, mora da se popravi. i ovo sto kaze smokljan za obrvu:

    dobra taktika dejvisa doduše, svaki napad se zaleti u konjušara, odbij se ko od zida, razderi se AAAEEUUGHHH i nadaj se da će dobiješ bacanja

    dobro, prvo kolo, dosta novih igraca neuigrani su plus su isli jakom protivniku, vrv najjacem, u goste. jos su dobro i prosli sa obzirom na sve, valjda nece biti 2-10 skor na startu ko prosle sezone

  4. Oh no, poceo nba, sad ce smoklja da kmeci na svaku nepravdu prema jokichu

  5. Taj dejvis, kako se samo usuđuje..

  6. uuuu dobro je sto nije igrao za repku, kakav bi bio sad protiv lakersa ne smem ni da zamislim koliko bi ga to iscrpelo

  7. Pliduuu
    Taj dejvis, kako se samo usuđuje..

    a mora jebiga kad je glup i nume

  8. dobar debi turkića pliduu mislim da će fino da mu odgovara ova uloga u sansima gde imaš ove čamuge što su zaduženi za poene i da rešavaju napade a jusuf je tek neka četvrta peta opcija

    konjušar 29/13/11
    turki 14/14/3

    pa dobro to je to otprilike duplo gori igrač LOL

  9. Hahah a zasto mislis da me zanima, jutros sam tek saznao da je uopste prešao tamo

    Ja kosarku pratim perifernim vidom, samo sto iskoristim svaku priliku da bocnem vas koji se poistovjećujete sa osobama koje apsolutno boli kurac za vas što su i pokazali u par navrata. Ako je najbolji/najgori igrac, sebi je. Meni ni iz dzepa ni u dzep jbgy

  10. Znas i sam koliko mi je nerealno bilo da neko ide na utakmice olimpijakosa i navija protiv kluba iz svoje zemlje i grada, navijanje na tim nivoima je teska sirotinjska spika

  11. koji se poistovjećujete sa osobama koje apsolutno boli kurac za vas

    Izvini, ali ovo je baš sirotinjska spika.
    U stilu: šta, ako Jokić /Novak/Nurkić pobede, je l' imam ja nešto od toga, je l' će meni da bude bolje?
    Baš sirotinjski.
    edit:
    Meni ni iz dzepa ni u dzep jbgy

  12. sa osobama koje apsolutno boli kurac za vas što su i pokazali u par navrata.

    Ma ne.
    Samo smo dobar narod, valjan, prostodusan. Prastaj bratu svojem, prastaj Jokicu. Neka sada igra, neka ide, nek skace, veseli se, nek daje koseve svake druge noci a ja cu gledati kao da vidim sebe i bicu srecan.

  13. Naravno, sirotinjski je i kad se neko toliko veže za klub (čitaj Partizan/Zvezdu) da zaista nema život van toga.
    Ali, to su ekstremi.

  14. Treba da navijaš za naciju Bulg, a ne za klubove i ljude. Igrace licno moze da boli kurac za naciju pa pola reprezentacije ti ne bi igralo za nju da nemaju ličnu promociju i šanse za uspjeh.

    Ti si srbin i treba da navijas za srbiju bez obzira na sve, a treba li sad da navijas za fiorentinu zbog milenkovica, a valjda ne treba ne znam

  15. Mislim moze tebi biti drag neki klub i da navijas za njega iz x razloga ali poistovjecivati se sa tim i mrziti svoje sunarodnjake zbog klubskog grba - teska sirotinjska spika

  16. U da bre toliko se poistovećujem da ne znam šta ću od poistovećivanja, poistovećen sam na max

    Što sve mora bombas kiki partizan binarno da bude, ovakvi apsolutno objektivni stručnjaci i uživaoci u sportu kao što sam ja nemamo mesto u tom okrutnom svijetu ehh

  17. Treba da se poistovjecujes sa politickim strankama šmo jer kad dodju kinezi s lopatama, nema jokare da im puca banane nego samo sns/dps/srs/sls/amg

  18. Treba da navijaš za naciju Bulg

    Pa to i radim. U NBA navijam samo za klubove u kojima igraju Srbi.
    Za mene je veći uspeh srpskog sporta što je Jokić kao glavni igrač franšize uzeo prsten nego, recimo, zlato sa EP. Jer, u svetu je 100 puta medijski ispraćeniji NBA nego neko tamo evropsko prvenstvo.
    E, jedino zlato na SP (ako usput pobedimo Amere), a posebno na OI mi je jače od toga.

    I da, naravno da navijam za Fiorentinu zbog Milenkovića, za Udineze zbog Samardžića, a u S. Arabiji za Al Hilal. Kad nijedan Srbin ne bude igrao u tim klubovima, neću navijati za njih.
    Ako to nije navijanje za svoju naciju, ja ne znam šta je?

    I naravno da navijam za srpsku reprezentaciju u svim sportovima. Pa čak i u fudbalu, ali ne baš tako jako.

  19. ma mož mi se za kurac uvate

  20. Jokić kao glavni igrač franšize uzeo prsten nego, recimo, zlato sa EP.

    Što bi reko Melk -

    C,

    Jokić je uzeo prsten u američkoj ligi, u američkoj državi, s američkim timom, jako male veze ti njegovi uspjesi tamo imaju s vama.

    Djoković je true ambasador srbije jer je individualni sportista a i tenis je specifično vezan za naciju.

    Djokovic > Jokic

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.