НБА

  1. postuj ih kako oces, i ja neke srbe postujem neke ne, ne pricam o tome.

    pricam o tome da se postovanje povezuje sa tim kolko je ko srbin, a ne sa tim sto si hteo da gledas reprezentaciju kako osvaja zlato, a onda ti neko za koga navijas i u cija si se dela emotivno uneo sukne kurac u te nade, pa ti krivo.

  2. pa onda si promasio temu, jer tema je od pocetka bila konjusarevo neigranje za reprezentaciju

  3. da, al se ubaci oma ovaj spin da jeste ili nije srbin, i onda krene da se poredi sa likom koji uopste i nije kosarkas, pa se diskutuje i meri ko je tu veci.

    pazi, ovaj igra dejvis kup to ti je +3 srb poena, ali praktikuje jogu. za to gubi bar jedan, al onaj pije i veseli se na cecu to mu je +4 srb, ali seronja ne igra za reprezentaciju...

    pricam o toj mentalnoj gimnastici koju svi radimo u glavi jer je jace od nas. i to je glupo, to radimo glupo, glupi smo, i treba da priznamo to sebi.

    jokic je isti srbin ko i djokovic. kraj price.

  4. Nije nikakav problem jokarino ne igranje za repku, tu nista ne moz se promeni, situacija je u 'gledao sam ga nocima, zabio mi noz u ledja, gledam ga opet nocima' odnosu..

  5. jokic je isti srbin ko i djokovic. kraj price.

    isti srbin, veća pizdurina

  6. djokovicu dosta lakse da jede govna kako radi stvari za srbiju dok ih radi samo za sebe, ne mora sa drugima da se usaglasava i slicno, tako da od mene za cisto sebicne stvari dobija 0 srb poena, kolko god da su uspesne.

  7. ono sto mu racunam kao veliko rodoljublje je sto je kad je imao ponudu da igra za britaniju, odbio to.

    ako je ta prica ustvari takva, a ne idealizacija neke muljaze koja ispala ovako. sto je realna mogucnost, stvari izgledaju jednostavnije kad se pogledaju iz daljine u nazad.

  8. pricam o toj mentalnoj gimnastici koju svi radimo u glavi jer je jace od nas. i to je glupo, to radimo glupo, glupi smo, i treba da priznamo to sebi.

    pricas gluposti i karikiras. naravno da ce vise kolektivnog postovanja ici prema onome koji vise doprinosi kolektivu i ja ne pricam da neko mora da srbuje i bude veliki srbin ako ce na neki drugi nacin da doprinese zemlji, narodu, srpskom sportu. da jokic igra za reprezentaciju verovatno bi mi bio drazi od djokovica jer mi je kosarka omiljeni sport, tenis nije ni u top 5 fazon. ali ovako niti igra, niti je ikad digao glas kao djokovic kad je trebalo kad je na kameru napisao ono, pominjao sam u prethodnim postovima i sta onda ima i dalje da se postuje i vorsipuje jokic kao igrac koji negde predstavlja srbiju? vorsipuj ga, sve u redu, ali kao privatnu osobu, igraca denvera, nemoj mi pricati da ga pratis jer je on nesto veliko sto se desilo srpskom sportu. nije. on je nesto veliko sto se desilo privatnoj kosarkaskoj ligi u americi

  9. lepo igra kosharke ja ga zato cenim i volim da gledam to što radi

    a ovako teška ubazda od čoveka

  10. nemoj mi pricati da ga pratis jer je on nesto veliko sto se desilo srpskom sportu.

    jebi ga uraczaganju, znam da ti krivo sto ne igra za repku, i meni je, ali to ne menja cinjenicu da je jokic svetski najbolji i najpoznatiji srpski kosarkas svih vremena.

    moraces nekako da zivis sa tim.

  11. lepo igra kosharke ja ga zato cenim i volim da gledam to što radi

    to postujem, to je u redu

  12. PARIZ 2024:

    SMOLE: KONJUSARU NAČINI ME DA SVRŠIM

    ps gledam ga za repku jer igra dobro sketa kvalitetan igrač nista licno

  13. jebi ga, i tesla osnivao firmu sa vestighausom u njujorku a ne sa bozidarom u beogradu.

    super bi bilo da jokic moze u zvezdi/partizanu da bude najbolji na svetu, al kurac. mora nba.

    tako da, ako oces neko da ti bude svecki poznat i najbolji u necemu u cemu nemas kuci najjacu sredinu gde ce biti najbolji, moraces da prihvatis da ce stvari biti malo drugacije od onog na sta si navikao lokalno.

    i ne mozes ga porediti sa djokovicem. upravo iz ovog razloga sto pricam, iako i on, provodi tipa 2% vremena u srbiji.

    nemoj kriviti ljude sto i dalje vole to.

  14. jebi ga uraczaganju, znam da ti krivo sto ne igra za repku, i meni je, ali to ne menja cinjenicu da je jokic svetski najbolji i najpoznatiji srpski kosarkas svih vremena.

    moraces nekako da zivis sa tim

    nije meni problem da zivim s tim. cak stavise, pomirio se s tim odavno. sad mi je problem sto jokic izgleda zeli da igra na olimpijskim igrama i krenula je neka kampanja cim smo pobedili litvaniju u cetvrtfinalu da jokic treba da igra na olimpijskim igrama, neki dan i maljkovic rekao da ce da igra. sad kad smo napravili uspeh bez njega odjednom zna da nece biti psihicki umoran za godinu dana? ee srbine moj

  15. tako da, ako oces neko da ti bude svecki poznat i najbolji u necemu u cemu nemas kuci najjacu sredinu gde ce biti najbolji, moraces da prihvatis da ce stvari biti malo drugacije od onog na sta si navikao lokalno.

    i ne mozes ga porediti sa djokovicem. upravo iz ovog razloga sto pricam, iako i on, provodi tipa 2% vremena u srbiji

    mogu ga porediti sa novickim, gasolom, doncicem, valancunasom. ne iskljucuje nba igranje za reprezentaciju, de se skoncentrisi malo

  16. a ovako teška ubazda od čoveka

    samo da dopljunem u prolazu

    Moje misljenje o Jokicu kao coveku je sve gore i gore, kao kosarkas je bukv evropski goat nema tu sta i to ne mesam.

    Prosto ne moze da mi se ne zgadi kad vidim da snima one silne reklame gde se gubi i blamira, pogotovo one za kladionicu, reklamira sad neki superbet nesto nemam pojma, preglumio je i sa tom navodnom nezainteresovanoscu za nagrade itd onako generalno krindz i solidno razocarenje

  17. ee srbine moj

    -3 srb poena na glupost

  18. mogu ga porediti sa novickim

    esi siguran da je svako fiba svetsko prvenstvo igrao za nemacku?
    nba aktivno obeshrabruje igrace da igraju tu.

    evropsko i olimpijada su ok.

  19. eee moj jokara da mozes procitas sve ovo nema sanse da bi propustio poslednje svecko

  20. ko je veci srbin, cara ili smoklja?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.