НБА

  1. +1 na ovo skauzerovo, ruku na srce ja te reklame nisam vidio jer se kod nas ne emituju ali sam cuo preko poznanika da se bacio u to i da mu nije mrsko kao npr igranje za repku pa mi je tu pao u ocima jer sam mislio da je neki skroman decko a ono malo mu 300 miliona

  2. brate dirk novicki se naigro za repstaciju do svoje tridesete da jokic toliko nastupa nece upisati do kraja karijere da igra svako sledece takmicenje

  3. A i kad god nije igrao to nije izgledalo ovako pičkasto kao kad konjušar to uradi

  4. Kako god, lepo je videti ujutru naslove (nasumično odabrano):
    "Jokić tripl-dablom srušio Lejkerse" ili: "Jokić rame uz rame sa Lebronom: Srbin će uskoro prestići legendu" ili: "Šek pričao srpski zbog Jokića" itd...

  5. Da, kako vreme prolazi, manje sam kiseo zbog neigranja Jokića, jer kapiram da nekako lik prevazilazi košarku, ipak je ambasador svoje zemlje, voljno ili nevoljno. Al svakako neću da pratim Denver, boli me kur

  6. A zamisli odjebe nas i za pariz

  7. Kada Jokara bude vezao 6 NBA šampionata ovde će se opet naći ljudi koji će da osporavaju Jokićev GOAT status.

  8. Probudio sam se da gledam onog venbajamu sinoć. Nakooo, teško da mu se brani šut, jer dugačka motka je. Kurčio se da pokaže da nije slab, pa u blokovima dobio 2-3 faula u napadu.

    Ajde još je klinac, al od onolikog hajpa, mislim da će postati maks porzigins nivo, ako i to lol.

  9. drugo kolo nba lige nam donosi jos jedan blokbaster mec lejkersi-finiks. ko pravi ovaj raspored svaka cast bas je uvalio kitu lejkersima s ovakvim startom, iovako su uvek losi na pocetku treba im uvek bar mesec dana da se zaukcu. mozda je to i dobro da pred kraj bude laksi raspored ako zatreba neka serija pobeda za izvlacenje

  10. dabogda ni plej-in ne igrali

  11. Smokljo jel navijamo za naše (sunse) u tom susretu ?

  12. smokljo se nece smiriti dok lebron skroz ne ocelavi

    https://i.imgur.com/Aa3hDkc.png

  13. meni lejkersi uvek bili najomrazeniji tim, a lebron mi omiljeni igrac i ode kod njih. jbg sad gledam uglavnom lejkerse haha

    https://media.tenor.com/Y5dg0n1WEpwAAAAC/sta-cu.gif

  14. kud baš lebitch da ti bude omiljeni jebo ga ti

    verovatno si mišljenja (pogrešnog) da bolji od Džordana

  15. nisam tog misljenja, al mislim da su blizu sto je takodje mnogima neprihvatljivo

  16. Čoveče sad je apsolutno nebitno da li si prvi ili šesti, bitno jedino plej in da izbegneš, da bi mogao da odmoriš na miru i spremiš se za PO. Koga god da dobije bilo koji od timova na istoku ili zapadu nebitno skroz, 16 prejakih ekipa ima sad.

  17. Na zapadu 10 odličnih ekipa ima, biće krš i lom da se udje u po

  18. zapad i istok razlika ko premijer liga i cempionsip. malo preterujem, al osim milvokija i bostona ne vidim ozbiljnu ekipu na istoku. filadelfija ima probleme sa hardenom, embidara sklon povredama, tobajas heris preplaceni klosar. tajris meksi ako ne napravi ogroman iskorak u ovoj sezoni pisi propalo. ko tu ima jos.. klivlend eto oni su mladi, trebalo bi iz sezone u sezonu da budu bolji i ima jos majami s kojim uvek mora da se racuna, ali nije iznenadjenje ni ako se upuvaju. ostale ekipe su u najboljem slucaju osrednje. e da, bice zanimljivo pratiti sta radi toronto sa rajakovicem

  19. poucan koment na b92:

    -Ko je Jokic? A to onaj konjusar bese sto voli da igra za Srbiju. Patriota!
    (neko, 27. oktobar 2023 17:05)

    -Nađi devojku, preboli to već jednom.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.