Prijava

Veseli Pejseri izgubili tri utakmice koje su realno morali da dobiju, i ispadoše ni krivi ni dužni. Šteta.

bice nas u finalu nije sezona propala

naš nije bio u finalu od stojakovića

On 5 February 2024, Bjelica was threatened with scissors in Belgrade, Serbia. In the incident, a man with scissors told Bjelica that he would "take your family, your children, your wife, and you", and also threatened to stab Bjelica with the scissors.

uh izvinjavam se, od Kuzmića. nešto mi je nebitan pa sam zaboravio.

Meni i dalje ne ide u glavu kako ljudi nisu shvatili da Dončića ne treba da prozivaju, nikad i ni za šta. Alo bre čovek kompleksaš, živi za to da ti dođe u dvoranu i otkine te od života, hrani se tim, gleda one jadne ljude na tribinama kako sede i ne veruju i galami na njih, u fazonu je madafakaz, huz jor ded nau. Pusti ga na miru...Šalim se malo, Dalas najdopadljivija ekipa u NBA trenutno, bar po meni. Odvaliće onaj Boston jadni, pogotovo ako im ne igra Porzingis.

Možda i realno oni da uzmu. Mnogo klanja bilo na zapadu.

Ja i dalje mislim da će Dalas da pobedi, ali daleko od toga da Boston ne zaslužuje. Generalno, ne svidjaju mi se te (pretežno) trojkaške ekipe. Tatum, Braun, Porcingis i pogotovo Vajt (koji je izludeo ove sezone) mogu da je ubace kad treba, a i klupa im je tako koncipirana. Verovatno su radili na tom segmentu jer su prošle sezone na tu foru i ispali od raspalog Majamija.
Porcingis im daje tu dozu 'normalne' košarke igrom u reketu i čini ih baš kompletnim timom.

Kaj Ri ima skor 0-12 u svojih prethodnih 12 tekmi protiv bostona

to sve počelo onomad kad igrao za bruklin i namerno izgazio onog leprikona na centru bostonovog terena kao iz nekog revolta što nije bio dobro tretiran dok bio u bostonu

pokupio ravnozemljaš neku drevnu keltsku kletvu zajebo se malo

Navijam za doncica ali ako neko treba da osvoji osim jokare sns bet govneta i luke nek to bude americki partizan

C

Scouser
Navijam za doncica ali ako neko treba da osvoji osim jokare sns bet govneta i luke nek to bude americki partizan

Dončić skroz kul lik za navijati.

Krivo mi je što moram da ga mrzim jer smo izgubili ono na evropskom lol

Ne mog da prežalim taj poraz i to ti je

Dončić valjda i nije igrao na toj utakmici protiv nas (povredjen bio). Pobedili su nas Klemen Prepelić i Vidmar...

pa jest americki partizan sta

Dončić skroz kul lik za navijati.

normalno, iako guzonja previse kenja sudijama ipak na mozak dobija crnce sa 3x boljim fiizkalijama

Dončić valjda i nije igrao na toj utakmici protiv nas (povredjen bio). Pobedili su nas Klemen Prepelić i Vidmar...

au sunce ti jebem od koga smo mi gubili

Goren Dredžik nas je kecao tada snažno

Dančik se povredio tokom utakmice

Dončić igrao bio ali kilavo, njega smo zaustavili skroz, Dragić nas urnisao.