Prijava

Ako izgube ovu gube seriju 4:0

jel gledao ko sinoc kad wall ubaci 40 wsh obavezno gubi..

al' se ispišao Boston... finale konf. i prvi pik, gasi igricu

Finale konf je samo pocetak...
...pisace se i po kralju!

Ал Банди
al' se ispišao Boston... finale konf. i prvi pik, gasi igricu

I dovoljno mesta u seleri kapu da se dovede neki igrac na max ugovor

Spominje se Gordon Hayward, uf kakva bi to kidalica bila, Bostonu ne treba neka zvezda koja uzima 50 suteva i nema timsku igru, Hayward je bas ono sto im treba, dobar timski igrac a odlican suter. Mada kapiram da ce ostati u Juti da bude glavna zvezda, vamo ce ipak morati da stane u red iza Tomasa

Iskarace ih lebron 4:0 fazon sad cisto da im se srusi snesko

Bandi kakav je draft? Ili neko drugi ako zna

aj da dodamo da Boston čeka pik 1. runde Bruklina i na sledećem draftu haha

a draft je dobar, biće korektni top 10 ja msm, ne znam baš za posle... Džoš Džekson mi deluje dosta dobro, i spremno za NBA, možda prvi ostvari neki "instant" uticaj. I Lonco, Foks i Fulc su kvalitet, mada mi nekako nezrelo deluju... a polažem nade u Denisa Smita Juniora, on će biti posle 5. pika verovatno, kontam da može biti veoma dobar, a nema baš toliki hajp

Bruklin ne znam koji kurac ce da radi bolje i da ne igraju

A medzik dzonson uzima lonza, pre svega zbog marketinga ja msm, a stize i pol dzordz vrvtno, vracaju se lejkersi

Boston pisanje, jos stize zizic na centra, pa ce i horford jebati bolje, pa ruki 2016 dzejlen braun odlican je bio bice i on igracina plus sad prvi pik, plus sledece dobijaju isto dobar pik lelee batke

Vrlo moguće da to za Hejvorda u Bostonu nije prazna priča, on je na Batleru igrao već za Stivensa. S njima dvojicom taj mali koledž je igrao prvo NCAA finale 2010. posle kog je Hejvord otišao u NBA a Stivens je i sledeće godine igrao finale.

U tom 2010. Hejvord promašio za pobedu sa centra
https://www.youtube.com/watch?v=SB00wfyuQjY

A ovakav šut u pretposlednjem napadu znam da je pogodio prošle godine protiv Bostona za pobedu i prišao posle Stivensu i rekao "više bih voleo da sam tad ovo pogodio".

Nakupio se Boston pikova al mora Ejndž da počne da koristi to i da trejduje za nekog kapitalca, ovako samo skuplja nekoliko godina a ne mogu svima da daju šansu, a neće da zagrize za nekog jakog. Moraju pod košem prvenstveno da dovedu nekog, skok im katastrofa, nisam ubeđen da će Žižić mnogo da im pomogne jer su ga i u Evropi bušili preko pnr, tamo kad ga uhvate neće znati gde je. I Ajzeu bih ja trejdovao, sad mu je cena najviša moguća a nešto ga ne vidim kao igrača koji može da vodi do titule. Sad na ovom draftu sigurno pleja uzimaju.

Mislim da Hejvord ostaje u Juti, pravi legacy i ide #20 u penziju

Ta generacija Djuka sa klipa mi ostala najdraži NCAA tim i dan danas, parira im Lujvil sa Samardom Samjuelsom bratinom

Ne znam, ja sam nekog mišljenja da lože nameštaju Lebronu kako bi preuzeo prvo mesto od MJ, jer im je dobar sluga i poslušan je. Jel još neko deli ovo mišljenje?

Boston Seltiks, šta ti je? :(

eh kad se sjetim, nekad se ustajalo u rane jutarnje sate da se gleda komplet plejof, sad se samo čeka finale
nba propo, smorio me totalno