Prijava

Biznis marketing, belive in proces

Koliko je ovo para po jednom tvitu

Pa malo manje nego kancelarija za KiM

Je l ima večeras neka utakmica od koje zavisi Teova dalja NBA karijera ili ne?

Bobi igra za Tea, za 7 minuta u prvoj četvrtini (kao starter), šest poena i šut 3/4. Jedan skok.

Zavisi mu karijera od ove utakmice ili...?

Nba je svako jutro top 10 poteza i onda kad pocne plejof svako jutro hajlajtsi i top potezi sa utakmica, sve to uz jutarnju kaficu i medenjake
Eto to je nba

Bacite link ako ima da se prati malo

Bez prcanja ps, jel spavas ti ikada?

Čoek je ko Tesla, po 15 minuta svaka 4 sata.

Spavam i inace jako kratko veceras mi dete nesto bolesljivo pa izgleda necu ni spavati. A treba sutra u podne torazuluu da odnesem nekih 50 hiljada evra tako da cu spavati sutra valjda

Nije smesno brt iznervirao sam se jako lik je u fazonu da ulozi 2000 i da mu siguran profit bude 4000 za godinu dana i ako mogu neke starlete u paketu sa tim jer jebote pa ulozio je 2000 faking evra

ma de i nije smešno

nego, jebaće te sutra bohor za ovo FAKING xD

A nisam ja izgovorio to faking, ja sam napisao kako bi to taj neko tipa torazulu izgovorio

priznaj da stalno govoris to pred poslovnim partnerima da ispadnes kul

Ne bih to izgovorio nikad osim u jednom slucaju kad kazem FAKING NEVERICA ali to je neka interna fora u mom drustvu od kad je ortak to mrtav pijan rekao nekoj prepicki hostesi u klubu u milanu na njeno petominutno objasnjavanje zasto rezervacija vazi do 23h

U 4:30 teodosić protiv bogdana, kako kažu stručnjaci, utakmica od koje im zavise karijere, ko dobije igra u nba, ko izgubi ide nekud u kinu. Jbg, ja ne znam za koga da se navija tu, nisam dovoljno stručan da procenim.