Prijava

не капирам шта се десило шта овај скочио и узео му лопту њего тиммејт не разумем шта

Vuzi, jesi ti retardiran malo?

па јесам што ме нападаш одма не разумем шта се десило одговори или немој одговорити мрште

Baš je mnogo retardiran, ali ne ono da kažeš "e ispao glup sad jbg", nego je konstantan baš.

A zamišljam da je u njegovoj glavi "neće meni beli ruki da kupi skokove tu, sad ću da mu pokažem haha"

A sve pare što zaradio duguje Kris Polu

Млатони
Vuzi, jesi ti retardiran malo?

ahahaha

Kakav slepac, mislim da je Dončić i rekao posle jedne utakmice u predsezoni da se Deandre ljuti kad ovaj ide po skokove. Sva sreća pa ima ugovor na samo godinu dana

Istripovao se majmun, i kjuban i fen bejs se napalio na doncica vide u njemu novog dirka ima da ga oteraju ko kera

Šta se bre kurčite, pa napušavate Vuzija što je pitao nešto.

Još ovaj bezlični aleksandarkg kao nešto kenja i etiketira.

Ćilmo hrabri vitez zaštitnik nejači

Па шакали Вукајлије су то, шта очекивати јел.-?!?/

Hahaha izgleda da će Bobi i večeras da bude starter.

jel gortat balvan? zvuci kao da jeste, ja da imam balvana u kuci zvao bi ga gortat.

za bobana... zajebavaju se svi, ukljucujuci i njega, sto se ne buni nego prihvata segu, a on bio najbolji igrac u evropi. jos ce i tamo da se probije sa 30 god.

Hahahahah glupi bobi, snima treš reklame za pare

Čovek se brendirao, zaradio keš, boli ga đoka, sad će da dobije prostor i da pokaže da zna da igra basket i da može i na tom nivou. Još meni on i okej glava ispade što prihvata sprdnju na račun svoje visine i izgleda, jebiga. Ispade dobroćudna legenda.

Čova igrao savim pristojno i protiv Embiida, a prosečna domaća glava je u fazonu da je lik debil. Lik se ostvario i jebe mu se, sad još da pokaže da može pristojno da cepa i tamo, i boli ga đoka.

Inače, od svih naših, najgore Teodosić izgleda prošao, mada može da se i sa njim desi da za godinu, dve pređe negde drugde i igra na pristojnom nivou nekih dvadesetak minuta. Ne leži mu definitivno da bude na terenu sa onim divljakom Lu Vilijamsom.

Od vas srba, sve nacije mogu da nauče kako se voli svoj sportista. Jokic ubica, sve ostalo su manje više kite mlohave koje tu i tamo imaju neku dobru odigranu partiju ali u suštini igrači mrtvog prosjeka.

Denver gazi a Jokara se ili prilagodio timskoj igri ili opet ima one svoje prazne minute kao prošle sezone.

Zadnjih par utakmica ispod 10p jbt.

Jokara se toliko prilagodio timskoj igri da je zaboravio da se računaju i koševi...treća četvrtina još nema nijedan šut

Budala. Samo nek izgube jednu tekmu. Jebaće mu ameri sve po spisku do Sombora.

odigrao je očajno i imao poslednji, i jedini na utakmici, šut za pobedu i promašio, jebiga, od junaka do seronje kratak je put