Prijava

Profe, ti si muzičar. Vi umetnici ste operisani od spprta, nadmetanja i uopšte tih stvari koje donose adrenalin.

Ne znam kako je vaš gen preživeo prirodnu selekciju i niste bili pojedeni ili udavljeni od strane alfa mužjaka.

Mada kad razmislim, ženke su prenosile vaš umjetnički gen, to sve objašnjava.

En Bi Ej gde ljudi skaču

na stranu sto se Zapata sprda, verovatno nije bio ni rodjen 1990-e kad su finale igrali Portland i Detroit ili 1994 Hjuston protiv Niksa. Prava takmicarska kosarka, ova sadasnja sprdnja za debile koji jedu virsle i masu kameri je zaista u rangu kecera.

B92 nibbas be like: jokic SRUŠIO popovica duel dva SRBINA pripao SOMBORCU

Je, doista deluje tako. Medjutim, mozda je u NBA kosarka na toliko visem nivou da mi selje ne mozemo da je razumemo

Zamisli finale Denver-Filadelfija, Bobi protiv Jokića, a do pre par godina igrali zajedno u roze dresu Mege. Lol

Mada, dok je Miška i Mege, nema problema za repstaciju.

Finale GSW-MIL , biće 4:2, možda 4:1. U finalu zapada hjuston gubi 4.:1, istok ne gledam jer nisam siromašan.

Finale GSW-MIL , biće 4:2, možda 4:1. U finalu zapada hjuston gubi 4.:1

Čini se da slabo gledaš i zapad, inače bi znao da Hjuston i GS ne mogu da igraju u finalu, pa tako Hjuston od istih može da izgubi sa 4:1, ali u polufinalu zapada.

Finale pre finala, možda?

Ne verujem. Harden igra toplo-hladno, najčešće mlako, neko veče imao šut 3 od 20... Tako da 4:1, 4:2 za GS bez neke drame...

Finiks otpustio Kokoškova, kakvi cirkuzanti dabogda se ugasili

Bulg, sinoć je Harden imao korektan šut, pa izgubiše. Takva je njihova košarka, ni ja je ne volim, ali mislim da su najopasniji za GSW, posebno što se ne sastaju u finalu konferencije.

Ovo za Kokoškova jeste cirkus. Ne znaju ni oni šta im je cilj, bez plana totalno. Sećam se da su ga zaposlili zbog najbolje iznetog dugoročnog plana. Ima logike.

Da, ali to je Juta... Protiv GS-a sa lošim Hardenovim šutom nemaju šta da traže. Pa čak i da ubacuje preko 50%, opet su šanse fifti-fifti...

Mislio sam da će Spursi ispleskat neiskusne Nuggetse, a što reć za mrtvu Oklahomu sa ciglarom Westbrookom.
Još Portland ima promaju u reketu otkad se Nurkić ozlijedio.

Portland najgotivnija ekipa pogotovo što je balija povređen pa nema tu tog trovačkog balijanderskog elementa. Još je Kanter anti-erdoganovac, milina od ekipe. Lilard najveći gospodin ikada

Profe, ti si muzičar. Vi umetnici ste operisani od spprta, nadmetanja i uopšte tih stvari koje donose adrenalin.Ne znam kako je vaš gen preživeo prirodnu selekciju i niste bili pojedeni ili udavljeni od strane alfa mužjaka.Mada kad razmislim, ženke su prenosile vaš umjetnički gen, to sve objašnjava.

Solidna generalizacija, dragi prijatelju. Neću se buniti, pozdravi Arona.

Lilard koji trpa muda u usta Vestbruku je najljepša priča dosadašnjeg plejofa