Prijava

Divac draftovao sanju marinković pa lol.

Ovaj Zion kao de je retardiran jbt. I dok hoda i dok priča.

https://www.facebook.com/nba/videos/514050542467371/

Možda se ja ne razumem toliko u košarku, ali ništa impresivno nisam video kod tog Ziona, a gledao sam ga par puta. Sve gura na fizikalije koje su dovoljne da na koledžu bude izrazito dominantan, ali sa najjačima možda tek nešto malo iznad proseka. I okej, ruki je u pitanju, međutim ne izgleda mi kao lik koji može nešto preterano napredovati u segmentu fizikalija, pa da može i dalje gurati samo na tu priču, a svi drugi segmenti igre su suvi prosek i mora mnogo da radi da bi ih doveo na neki vrhunski nivo.

Na stranu što mi njegova građa deluje kao da će, uz njegov stil igre, više biti povređen, nego što će igrati.

Ali valjda znaju bolje od mene ovi u NOP, ili im je samo mnogo bitniji marketing i atraktivnost.

какви стилови назир литл за портланд и болбол у другој рунди ко би рекао

Kako me nerviraju zapravo ove crnčuge

Bol Bol je pre povrete projektovan u TOP 5

Taj Bol Bol je stvarno talenat, zanimljiva taktika Denvera drugu godinu uzastopno. Ako samo jedan od ove dvojice povređenih postane igrač kakav se očekivalo pre povreda - na konju su.

управо то ага ти пикови друге рунде у најбољем случају испадну коста куфос а денверу ништа не значе такви играчи болбол је морао бити барем прва рунда

мислим о чему причамо ако знамо да је дивац гм једне франшизе лул

Kolko bratina pametno zbori, a treš tok baca i 20 godina od kraja karijere karijere. Izvinite, a ko bi u ovim Voriorsima čuvao Džordana... Kakva njušketina!
https://www.youtube.com/watch?v=HzyVWo1fpr4

Bitno je da se deca loptaju

Kakvi degeni uzimaju masne pare, sad ima toliko sadržaja za diskusiju (završeno finale, draft, trejdovi i slobodni agenti), oni dovedu lika i pitaju ga da poredi timove i igrače iz dve ere a svi znaju šta će da odgovori

Luka ruki godine, Janis MVP, Toronto prvak, još mi da osvojimo svetsko i da se popišamo u facu amerima.

Luka je pokrao Treja Janga, Janis je produkt evropske škole košarke onoliko koliko je zlatiborac produkt organske i zdrave ishrane a popišaćemo se u facu Amerima samo ako izbije nuklearni Armagedon i posalju 12 badija pasa košarkaša

Zaboravio si Siakama kao MIPOY-a

Kako je Luka pokrao Treja Janga hahahah jeboteotac Zapata nemoj mrzeti baš sve što je srpsko brt.

Pa u drugom delu sezone je Trej baš jebao... nego Teksas veliko tržište i te spike, lep evropski dječarac ima mamu milfaru... Adam Silver je mag toga.

Pa ni u tom drugom delu sezone nije bio bolji od Dončića

Lako je tim rukijima u rebuilding timovima da se izdrkavaju sa hiljadu šuteva po meču, sad kad krenu da im dolaze prekaljeni Butleri i Conley Juniori u timove da im lupaju šamare ih