Prijava

Zamisli pre 10 god, da je neko rekao, ovaj Vasa Micić će osvojiti Evroligu i biti MVP iste. A Jokić, pa on će iste godine biti recimo MVP NBA lige. Lol

Ceo košarkaški savez srbije da se sagne i popuši mišku ražnatoviću kurac.

Zamisli pre 10 god, da je neko rekao, ovaj Vasa Micić će osvojiti Evroligu i biti MVP iste. A Jokić, pa on će iste godine biti recimo MVP NBA lige. Lol

Ma ne pre 10, pre 2 godine, recimo posle Svetskog prvenstva.
Dobro, za Jokića se i tad znalo da ima potencijal za MVP pošto je već bio na Ol staru, ali ne tako brzo, dok za Vasilija... Pa još da se poklopi iste godine.

Rečju, najveći uspeh srpskog sporta od 2002. Tenis je sport idiota.

Jel to Biba Struja iz mlađih dana na profilu doktore?

Je l okačio neko negde ovu emisiju, hteo bih da čujem celu pesmu.

Eeee moj Jokiću, tako li jedan emvipi završava sezonu? Metla na domaćem terenu, a ti iz frustracije praviš namernu i letiš pre kraja treće. Mora on mentalno da se kali još mnogo, da bude psiho ko Đovak, da ne dopusti da ga izbacuju iz takta stvari na koje ne može da utiče. To ako oće prsten, ali ponavljam opet, mislim da nema taj mentalitet, mislim da je on svoje ambicije ispunio i više nego što je očekivao i sad će da ladi jaja i zgrće milione do kraja karijere.

Kako se ovaj Bogdanović usere kad su odlučujuće utakmice, to treba medicinski ispitati.

https://www.espn.com/nba/boxscore/_/gameId/401332957

..slobodna bacanja 0-2, 3 izgubljene lopte.

A Juta, pogledam na početku treće četvrtine oni vode 25 razlike. Rekih, ode ovo u 7 utakmicu. Kad sad vidim mučenici izgubili lol.

Ispade superti, baj baj Bruklin.

Al biće smor finale NBA tipa Finiks-Milvoki.

Milvoki lagani su

A dal CP nece ni ovaj put uzeti prsten ahah nesrecnik sam od malena
Treba da predje u Milvoki sl godine dok konacno ne uspe

Ako i ne treba prgava ogavština večito bio koj ga pa jebe

Novo pravilo od ove sezone da ovo nije više prekršaj od odbrane. Evo i prve primene. Fala kurcu.

https://streamable.com/araf4q

kosarka mutira u neki sasvim cudan sport, nit je zanimljivo igrati nit gledati ovako nesto

Cica morada,

Masnom se kurcu nada