Prijava

Koji ćemo kurac kod onog Đaše, jebežga u ono prkano ludo.

велики парк.
8 сати.
мало пива.
ја сам са вама негде до... 11.

едит: серем, как'и курац мало пива. мало више. и може и пре 8, ако неком одговара.

kakvi ste domaćini vi šumadijci, primate li krajišnike? :D

Mislim da bi trebali da ubacimo i neko voće, da ne bude monotono.

kakvi ste domaćini vi šumadijci, primate li krajišnike? :D

Ajde ajde, dolazte ako možete da nas ispratte sa pićem :D

Ja ću jednu kabezu ovaj put. :)

Ajde ajde, dolazte ako možete da nas ispratte sa pićem :D

imam tačno želju da posjetim tako ljude sa strane, ali sada ne mogu, idem na 2 mjeseca u njemačku za koji dan, ali stvarno sam zainteresovan, da li će to biti kod vas u NS, BG ili nekom drugom mjestu vidjeću još, mada bi mi bilo najmilije kod vas, izgledate kao neka luda družina,a u kragujevcu do sada nisam bio :)

Ja ću jednu kabezu ovaj put. :)

Ti ćeš rum :)

'вако:
страја је рад да дође, ал' је у суботу вече концерт БС-а на који иде (а иш'о бих и ја, скроз сам сметн'о с ума), па ако не можемо да померимо, онда ће да сврати вероватно на који минут, чисто да нам назове помозбог.

манијаче, ја знам да је теби криво што у ту вашу паланку од јагодине никад неће да дођу, ал' јебига. 'ајде дођи и ти, сисо, није ти далеко, таман да видиш мало метрополу :*

u moe palanke redovno peva Radiša Urošević, meni puna kapa:)

Pa i ja idem na BS. Valjda se zato i nalazimo u n8.

moe palanke redovno peva Radiša Urošević, meni puna kapa:)

Radišu poznavam lično, druži se sa mojim matorim, odo odma da se upišem tamo u tefter da sam sa njim pio piću!

ako peva u subotu,ja odoh da slusam radisu.gosti svi dobrodosli sto se mene tice,ali moram da napomenem da sam ja vise za opciju jezero direkt.mada i park mi odgovara.

Сале, деџго, тури у назив теме ''И друго окупљање у најави''...

рифреш!
не мере сале да преправи, то ће неки мод да нам одради, само му пустите певете.

Cisto da se upisem.

И ја да кажем да сад сигурно долазим

Рале, немој да се упишаваш, него да дођеш...