Prijava

Savijate li origami? Šta znate da napravite? Koji su vam omiljeni modeli? Sajtovi, pedlozi, hvaljenje svojim umećem ili jednostavno razmena iskustava - sve u vezi origamija.

Ja znam slijepog miša, labuda, cvijet, srce i lošeg ždrala. Sve je to lako praviti, a svi se dive kad nešto napravim.

Jel tačno da se ispuni želja ako napraviš 1000 ždralova? Da ne počinjem za džabe, neka proba neko.

ja od origamija znam samo buksnu da savijem, a inače mngo volim tu veštinu...

Znam gomilu sranja da pravim, od onih osnovnih koji se sastavljaju iz jednog komada hartije ( ždral, žaba) do onih od 6 komada ( kocka koje se transformiše u ružu).

Ја знам само ждрала, то правим на предавањима кад ми досадно а не спава ми се. Правио сам и змајове, жабе, крабе, коња и још неке живуљке ал сам позаборављао све.

Ninka, koji si rezervojir dog, jebemu panaiju!

Који сте Скофилди!

Bačje, bio je penal. :)

Lala. Oću i ja to da naučim da pravim.

Lala. Oću i ja to da naučim da pravim.

Ovo je Iris tebra :D

E, a ne bi bilo loše da ne spemujemo temu, dobra je i kao ideja i kao razlog za razgovor, a?

oženiš sosu :)

Samo sam čekao nešto na taj fazon. :) Zato sam i izostavio dio "moja cura voli lale". :D

oženiš sosu :)

gle ovog što je vickast :)
origami smara

Ovo je Iris tebra :D

Meni je lala. :D A Brus, važi, ja se isključujem, kao potpuna neznalica u ovoj oblasti. :)

ja ću povremeno da svrnem bez komentara, možda neko ostavi neki tutorial (mig, mig) :)

Mene interesuje gde imaju neka uputstva, po mogucstvu video,posto one slike sa strelicama nista ne razumem :S