Bojan exteam i Цар, ultimate ferka.

  1. Молим за закључавање и бан Малолетника због спема. Хвала.

  2. Ne dirajte Maloletnika, smarali su na četu i lepo je čovek prebacio ovde.

  3. Oće li da bude što od toga?

  4. Молим за закључавање и бан Малолетника због спема. Хвала.

    Molim banovanje Cara, zbog dvosatnog brbljanja na četu o poreklu, nekulturi i spemovanju. Ako hoćeš da se svađaš, i imaš viška energije, idi udaraj u neki džak i reši to sa sobom.

    Hoće koBe, dobiću ban zbog spemovanja i to je to. Ne žalim. Možda moderatori i vide šta je sve pričao na Četu.

  5. NAPRIJED MALOLJETNICE.

  6. U NAPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD!

  7. *MALOLJETNIČE

    Moram priznati da ovo prvo ne izgleda ni malo naivno.

  8. Svi pišu, al se ovi ne kolju. Maloletniče zakop'o si im ratne sekire. A džabe dadoh pe'set dinara za kokice.

  9. Ajd, i ja sam na strani maloljetnog

  10. Slikao sam neke delove, kako hoće moderatori, možda sam im i skrenuo pažnju.

  11. Čuli su se fonom, pomirili se, sad su opet zajedno. Može lock. I da mi se zahvale što sam ih pomirio. Vidimo se kad mi istekne ban. Laku noć.

  12. Ajd sad mi da otvorimo temu da ga ne banuju ! :D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.