Prijava

Ja isto radim sa ženskim noktima. Uzmem je za ruku i njen nokat guram ispod svog. Ali nežno da joj ne sjebem nadogradnju.

hladan.krompir krišom seče nokte devojci dok spava i puni teglu od Tomi majoneza, onda drži svoju i njenu zajedno u špajzu.

Slab sam na jebacke cio
Plave imaju prednost

a sta imate VI mortrisha kao fetis? pricaju da ste vi bruceov dupli? jel vam to fetis?

Meni duga (muška) kosa. Muška, da naglasim, pošto sam Brusov dupli. ;)
Ravna, ne volim kovrdžave. I tamna, ako već mogu da biram :)

Nežne šake, lepi nokti i duguljasti prstići.
Mljac.

imam pravi fetiš za razliku od ovih kosa i veliki sisa što spominjete

Imam pravi kontakt sa devojkom za razliku od vas fetišara i čudaka kojih se devojke plaše

Imam pravi kontakt sa devojkom za razliku od vas fetišara i čudaka kojih se devojke plaše

Lukiću, mi smo kao i svi obični ljudi. Izgledamo profesionalno i uredno. Ne razlikujemo se od drugih po spoljašnjem izgledu.

Veco, sta si se raskokodakala toliko po forumu...

Ozbiljan fut fetis imam u zadnje vreme. A malo duze me sada vec drzi ono samaranje, guranje sake u usta, cupanje za kosu i to.

fut fetis ima fazon 80 i nesto % muskaraca....ja vise volim lepa stopala nego lepe sise

Kakvo je to obraćanje? Nemoj biti takav.

95% nabrojanih stvari nisu fetiši. Čuj Anđelka, voli dugokose.

Naložim se kao majmun kada žena zna da zagrize ozbiljnije, dakle ne oni fejk ujedi koji su više poljupci nego ujedi. Jebeno zagrizi ženo da zaboli. Da ostane masnica nedelju dana jebeno. I opasno me pali lep ženski vrat. Bukvalno, možda mi je i najbitnija stvar kod žene, ako izuzmemo lice, trenutno. Jebeno se opasno palim na vrat.
Fut fetiš nikada nisam imao.
Jedno vreme sam se na ribe u koćnim pantalonama i sličnim sranjima. Sada mi je njah. Nekako sam prerastao i tu dečiju boljku.