Prijava

zmaju, raditi i akobogda ostati :D

pa niko ti ne brani da ostanes...nece te niko deportovati jer si ilegalac tamo, ionako imaju 100 miliona ilegalaca koje manje vise ne diraju, cak mozes i da se zaposlis normalno...jedino ne mozes da izadjes iz zemlje i da se vracas ponovo, nego jedino da ostanes 10ak godina dok ne dobijes nekako drzavljanstvo

znam, pezose, već duže vrijeme rovinjam po internetima o tome, vidjeću kaj ću:D

sta pricas zmaje naravno da moze.... pa mi imamo nasih prijatelja bar 6/7 porodica koji su otisli i ne vracaju se, neki su dobili drzavljanstva neki i dalje nisu al normalno zive i rade tamo...

nisam to mislio pezose, nego neću da vidra ode :D
i sajt se opet uzjebao, postovi se uzjebali.

Škotska, Irska, Finska, Island, Aljaska, Kuba (k'o i svi), ma sve. Kad sam drvosječa, da nije bilo izbjeglištva, pitanje da li bih vidio Srbiju.

Hahaha šalabajzere pobedio si. Znači Kuba i znači Tibet znači. Čil sa monasima minimum 3 meseca. I Tajland možda i Japan. Amerika se recimo podrazumeva. To je to.

Edit: Što reče čovel, Irsku i Škotsku, da se saranim od piva izađem da pišam i nestanem u tresetu. Zajebana stvar taj treset

A to kao nešto loše stani ? Ko još ne bi volo da secira tibetanskog monaha? Možda je malo neprijatno to što garant ima preko 80 godina ali jebiga, sve u rok službe

ahhh kakav danak neiskustvu...
Većina vas ne zna da na tibetu nema čila sa monasima. Na tibetu ti uvale da sečeš njihove leševe tamo na visoravni da mogu lešinari da ih pojedu.
Znam ja.

Ma nije to ništa, ionako ću bit drogiran od onih njihovih dimnih štapića i gljiva i kojekakvih govana. Upadneš u trans pa mirišeš šta oš boli te kurac

Nije to problem, nisam ni rekao. Problem je kad moraš da mu odsečeš kurac pa moraš da ga tražiš u žbunu a on smrdi pa onda jedino možeš da ga nađeš ako prisloniš nos toj grozoti. Puj puj puj

Pripjat u Ukrajini. To mi je zelja godinama. Čitah da turiste uvek prati naoružana vojska sa maskama koja ima naredjenje da puca ako ideš na zabranjena mesta.

Francusku cijelu da obiđem. Koliko toga ima da se vidi... Skoro cijelu prošlu godinu sam proveo tamo, skoro sve na raziličitim mjestima, a kontam da sam vidio tek 5% zemlje...

Туркменистан, наравно!

Куба маћоре :)
може ћале да ми среди преко студената нешто мадафака

Novi Zeland brate. Nešto gledam LOTR i Hobita pa mi se sad ide.

Japan, Rusija, Švajcarska, Holandija, Engleska, Irska, Italija, Kuvajt, Kuba, Brazil i naravno da se vratim i živim u Njemačkoj! SIEG HIEL!

Republika Srpska. Jebiga, nisam bio godinu i po kući ;-)