Prijava

Znam ima neka klinka na Harvardu od 12 godina valjda sa 200 IQ, il tako nešto, što predaje književnost tamo.

Kembridž Vlarbisrabe, Kembridž, a ne vuka pa da nas trpaš u senfare!!

Kakav provincijski stav. Kembridž, čoveče, vau! Na šta misliš tačno kad kažeš Kembridž? Na studente teologije? Na studente fizike? Na studente engleske književnosti? Na studente psihologije? Sa svakim bih mogao o nečemu da razgovaram, ne moram da budem ekspert u svakoj temi, ne moram uopšte da briljiram, ali bih barem mogao da pratim konverzaciju.

Uostalom, šta sad time želiš da postigneš što meni direktno odgovaraš? Imaš jebenu temu koje bi trebalo da se pridržavaš, poštuj to; ako ti se ne sviđa ili nemaš šta da kažeš, produži. Ćaozdravo.

mislio sam konkretno na studente fizike!

Sa svakim bih mogao o nečemu da razgovaram, ne moram da budem ekspert u svakoj temi, ne moram uopšte da briljiram

Zar ovo nisu dvostruki aršini? Kad tražiš sebi nekog potencijalnog sagovornika tražiš mu dlaku u jajetu i očekuješ da brijejaja ili brilira kako se već kaže, svi su glupi ne znaju ništa...zašto i tu ne ideš sa stavom ''okej, očigledno očekujem previše, ne mora potencijalni ortak da mi bude neki genije dovoljno da razlika između mene i njega bude ista kao i razlika mene i studenata fizike sa Kembridža, dovoljno da možemo da se razumemo i pričamo o istoj temi''

EDIT: sviđa mi se tema, neću da produžim!

Realno, Renato has a point ovde.

Et' i ja prvi put da se složim sa Omvalsinarb, Kembridž msm vrh vrhova. Na Kembridžu svi seru pamet. I kako si ti došao do zaključka da je Valsinarb intelektualno toliko superiorniji od nas? Žebo, žebo.

vidim da si baš shvatio poentu....

I kako si ti došao do zaključka da je Valsinarb intelektualno toliko superiorniji od nas?

Žebo, žebo...svakim svojim postom na ovom forumu pokušava da pokaže to...žebo, žebo...

Kembridž Vlarbisrabe, Kembridž, a ne vuka pa da nas trpaš u senfare!!

Tebe ako trpa u senfaru, ti napiši mene, a ne nas, kao da i svakog pri mozgu ovdje trpa. Može on pokušavati, ali to i dalje samo ostaje na pokušajima, ja ga smatram za knjiškog moljca dovoljno inteligentnog da nauči napamet par naučnih termina, ali ipak nedovoljno da zaveže patiku na dva različita čvora.

aj brate pali ne smaraj, ako nisi shvatio ironiju u onom mom prvom postu onda stvarno ne vidim razlog da ti njega smatraš knjiškim moljcem...

Jes jes uvijek je ironija. :D

Ipak neću da odgovorim. Otkucao sam kilometarski post i onda sam ga – obrisao. Samo tako. Haha. Hahaha. Ha. Ne želim više da trošim svoje vreme i živce. Pokušati da preneseš najprostiju ideju prosečnom primerku sa Vukajlije je isto kao da pokušavaš da naučiš šargarepu da igra šah. Žao mi je što sam to morao težim putem da naučim.

odgovori vlasvirbane iseri se po meni molim te!

Pokušati da preneseš najprostiju ideju PROSEČNOM primerku sa VUKAJLIJE

Vidiš...jednostavno tražiš na pogrešnom mestu, teško da ćeš ovde naći nekog koga smatraš intelektualnom jednakom sebi (i sad sam ironičan, pošto verujem, tj. znam da ima likova ovde koji te šiju za dva koplja po inteligenciji), pokušaj na drugom mestu.
I da, inteligentna i pametna osoba je ona koja svoje znanje zna da prenese drugome, ona koja svoje znanje zna da koristi u raznim situacijama i tako dalje i tako dalje, a ne ona koja nabuba gomilu teških reči i onda zvuči pametno samo sebi i eventualno Džimiju i Džimijevim satelitima na sajtu. Ti ne znaš ni da preneseš drugima neko svoje znanje koje imaš, ako ga imaš, niti znaš da ga koristiš u životu.

сада је све јасно, значи џими је мецена власбуљаров, која држи ово смешно створење на сајту. вероватно ужива у испрдцима ове интелектуалне громаде.

A Branislav sa svima prica a sa monom nece...

oh sudbino kleta, sto me ubadas strelama tuge i razocarrenja, zasto, oh zasto taj mladi pametni covek ne obrati paznju na mene i moje baljezganje....

pa kaci ispod proseka

Nije Valsinarbu lako, a to znam zato što je i meni teško na isti način. Ja sam mnogo obrazovan i inteligentan, i čitam razne knjige iz filozofije, antropologije, psihologije, kulturologije, sociologije, imam izgrađene stavove o svemu, počevši od poljoprivredne politike do kvantne teorije superstruna, bavim se leksikologijom i književnošću, pišem poeziju i sve tako te fine stvari, gledam Bergmana i Tarkovskog a ove nove filmove prezirem, i često mi se učini da sam usamljen i da nemam s kim da podelim svoj suptilni intelektualni život. Ali ja tada ne patim, to jest patim, ali sublimiram taj osećaj i napišem dirljivu pesmu o usamljenosti, ili zaglavim sa svojim neobrazovanim i bahanatski raspoloženim društvom u nekoj divljoj orgiji pijanke i droge, pa zatim za sebe u aleksandrincima, sonetima, stancama, a boga mi i slobodnim stihovima opevam prazninu sveta i prolaznost orgijastičkog zanosa. Druže Branislave, sublimacija! Sub-li-ma-ci-ja!!!

Ако хоћете праву пенетрацију у психу, извољите.

"Zašto sam ja – ja?"

:šmekšmek:

Nije Valsinarbu lako, a to znam zato što je i meni teško na isti način.

kako skromno.

nije da ne smatram da je valsinarb jedan od pametnijih likova ovde, ali nije baš na isti način, čini mi da bi valsinarb našao na stotine drugara i istomišljenika u udruženjima tipa 'ateisti srbije', čak me i jako podseća na neke od ljudi koje lično poznajem odatle

Evo Bravislave, imam jednu mnogo dojajnu pesmu za tebe, mislim da je baš 'up your anus' ...ovaj, 'alley'. Dopašće ti se bez zajebancije.

http://www.youtube.com/watch?v=6msD0iyEKkE

Ja pomislio da je nešto u vezi preispitavanja nastanaka svesti kad si napaisao "Zašto sam ja ja" veoma sam se razočarao kad sam uvideo da je ovo samo klinačko plitko kukanje o neshvaćenom ogorčenom nabedjenom geniju... Ja često postavljam sam sebi malo izmenjeno pitanje "Kako to ja" u skroz drugom smislu i ne bih da kenjam sad o tome... Nego, ne razumem zašto neko mrzi glupe ljude.... Mene zabavlja ljudska glupost, šta više voleo bih da su ljudi još glupši, tako bi meni dali veću šansu da ih iskoristim za moje sebične ciljeve... Mnogo je lepo prckati naivne glupake u mozak, iskorišćavati, prevariti... Meni su smešni naivni ljudi... dobrota je najveća glupost a laž je najbolje oružje... Ja se većinom samo pravim dobar a u stvari nemam dušu baš kao svi... znam da sam sebično govno i zabole me, tako razmišljaju svi i ja to znam... Ne verujem da sam pametniji od drugih ali voleo bih da jesam... Misim da je pameno biti lukavo manipulatorosko govno... nikog ne okrivljujem bilo koje zlo delo naročito u dubini duši jer sam i sam proklet, okrivljujem jedino kad mi to služi, nikad iskreno... mračna je ljudska duša naročito moja, verujem da je svet i sam bog zao i ja sam se davno pomirio sa tim... O da, Satana je moj najbolji drug http://www.youtube.com/watch?v=Sx7QVnHF7EY