Prijava

Видро, стиди се! Ае Траволте што се тиче, то још могу да разумем, ал' Кејџа да мрзиш - то није нормално. Лик је реално најбољи глумац на планети, а и шире. :Д

Палп Фикшн , Фајт клаб , Кум први део , мада и други је бруталан.Господари прстенова. Овај релативно непознат филм-цртани сам гледао као клинац
http://www.imdb.com/title/tt0082509/ истраумирао сам се колико ми је све ово било језиво , али музика је брутална и има неки шмек тај сценарио , анимација , лоша гласовна глума.Препоручујем ако ништа насмејаћете се.

Fajt Klab , Kum jedan , dva i tri.Bjekstvo iz Šošenka , Blov.A kacte počeli i o najboljim glumcima De Niro , Paćino, Dzek Nikolson. Najbolji glumac današnjice Dzejson Stejtam.

ima ih nekoliko svakako:

A beautiful mind - zbog sjajnog prikaza borbe psihički obolelog čoveka sa samim sobom. Dok nisam pogledao ovaj film, zanimalo me je kako to uopšte izgleda, i mislim da su sjajno prikazali.Godfather kec i dvojka - komentari suvišni.

One flew over the cuckoo's nest - Džek Nikolson antologijski objasnioBig Lebowski - Zbog najvećeg bola u kurcu koji je viđen kod nekog filmskog junaka.

* svi filmovi od Kjubrika!

Kum I i Palp Fikšn se tuku.

Mada realno. Robert Rodrigez, Kventin Tarantino i Gaj Riči jebu.
A nisam nabrojao i Društvo mrtvih pjesnika, Gudfelas je dobar takođe, Desperados, Uans apon a tajm in Amerika..

A opet, ima tu filmova za koje znaš da se ne mogu uzeti u obzir kao najbolji, ali ti prosto leže i budu ti omiljeni, kao na primer Donnie Darko

Dec rajt. :)

Najbolji glumac današnjice Dzejson Stejtam.

Jok, Norton.

Zaboravio sam i Pulp Fiction da pomenem

nisam neki filmofil, nisam ih odgledao nesto mnogo i ne znam bas za najbolji ali:

V for Vendetta mi je odlican, uvjek ga rado pogledam.

Lucky number slevin isto tako.

LOTR je kvlt realno.

Orphanage mi je omiljeni horor iako i nije nesto strasan al mi je bio nenormalno jeziv, odusevio me.

Najveće oduševljenje u meni je svojevremeno izazvao Saw prvi dio.

i to.

http://www.imdb.com/title/tt0118715/

"What's this day of rest shit? What's this bullshit? I don't fuckin' care! It don't matter to Jesus. But you're not foolin' me, man. You might fool the fucks in the league office, but you don't fool Jesus. This bush league psyche-out stuff. Laughable, man - ha ha! I would have fucked you in the ass Saturday. I fuck you in the ass next Wednesday instead. Wooo! You got a date Wednesday, baby!"

Lebowski nije za ovu temu. To je za klasu iznad :D

Poludeo sam kad sam taj gledao, koje njesra lolol.

fredi je kvlt, ne dipr.
DEDI VUD LAJK SAM SOSIDZ! DEDI VUD LAJK SAM SOSIDZIZ!

Lebowski nije za ovu temu. To je za klasu iznad :D

Najjace su mi ovakve teme, "najbolji", "najveci" i ostali "naj", a ljudi postuju po 5-6 filmova, a treba po jedan jer pise NAJBOLJI FILM a ne NAJBOLJI FILMOVI i ti onda treba da okacis recimo na primer Inception a sutradan pogledas novog Betmena pa promijenis misljenje pa trazis onda svoj pst da ga obrises i napises novi jer je l te, ne mogu dva filma da budu najbolji film ikada nego samo jedan, da se ne bi Vuk karadzic jos brze obrcao u grobu. Sta sere ovaj Mesja za sitnicu rec ce neko a Mesja mu odgovara "kod mene se na sitnicu pada."

fredi ojebao 95% vašeg govno ukusa na ovoj temi

Varnere je l ovo onaj kad drzi bebu za pupcanu vrpcu i mase njom po sobi?

Jok, Norton.

Može.
Da ne zaboravim i Geja Ričija , Lok, STok and tu smoking berls objasnile, takođe i Šerlok 1 i 2 i ako ga je izmijenio od fizionomije do karaktera.

EDIT

Da i se7en , Morgan Frimen kobjasnio.