Prijava

V for Vendetta:
Film sa ubedljivo najboljom porukom."Iza ove maske je ideja, a ideju ne mozes ubiti oruzjem."

Teško je proceniti koji je najbolji, ali najveći pozitivni utisak je ostavio Life Is Beautiful.

Украдено лице! Најјачи филм свих времена!

http://www.imdb.com/title/tt0119094/

V for Vendetta:
Film sa ubedljivo najboljom porukom."Iza ove maske je ideja, a ideju ne mozes ubiti oruzjem."

јаке ми поруке. а и то су копирали шекија: "осудите ме и моја идеологија биће бесмртна".

класична ложана од филма за клинце и квази идеалисте. мени је тешко објаснити речима колико ми је филм глуп и ретардиран.

мислим да би требало урадити анкету међу грађанима и направити попис коме се све филм свиђа. па ове што га оцене позитивно, одма' послати на гиљотину. да се решимо шљама што пре...

толико до мене, дошао сам само да се попишам по филму.

сретен

Efekat leptira. OPAAAA

Не верујем да нико није поменуо http://www.imdb.com/title/tt0361748/?ref_=sr_1 ..
Јесте мало машта, али глума и прича су предобри! Препоручујем свакако..

"Казабланка" и "Апокалипса данас", два најбоља филма свих времена.

Imam svoje favorite kao što su "Donne Darko", "Miller's Crossing" i tako još poneki... njih bi svrstao u prsnl best, iako realno nisu najbolji.

Masa je kultnih, za koje može da se kaže da su najbolji (jedan je i pomenut na ovoj strani).

Ali najgenijalniji mi je definitivno "Dr Strangelove". Umirem svaki put kada ga pogledam i uvek otkrijem novi detaljčić.

"Miller's Crossing" je, kao i "Barton Fink", veoma potcenjen film braće Cohen.

Ta dva i jesu ponajbolja njihova. Uz dobar, ali mislim precenjeni "Fargo" sam par puta i zevao, recimo.

Uz par koje ste već pomenuli:
- Dežurni krivci
- Memento
- Amadeus

Evo zbrda-zdola nekih što sam gledao relativno skoro, a baš su mi se dojmili:
Shutter Island
Deconstructing Harry
Crazy Heart
Matrix (da, Matrix, što?)
Apocalipto
The Others

najjaci film je terminator 2.za taj film je bila najveca pomama ikada.iz video kluba se kaseta iznajmljivala na 2-3 sta.pogledas,pa vratis.bio ja jos mali,al se secam kakva je frka bila...

pod najboljim filmovima podrazumevam samo filmove koje mogu ponovo da odgledam kad god se puštaju na teveu, a to su:

Poslednji skaut
Umri muški 3
T2
Predator
Indijanci Džonsonsi 1-3
Život je lep
Dežurni krivci
Zemlja pre vremena
Dobar loš zao
12 žigosanih
Pobesneli maks 2
Veliki Lebovski
Povratak u budućnost 1-3
Topovi s Navarona
U zmajevom gnezdu
i još par drugih, ako ih vidim na tv-u uskoro, setiću se koji su

Dežurni krivci

Sranje