Prijava

U mojoj državi bi bila osuđena na smrt.

У мојој држави би био народни херој и имо би свој споменик и главна улица у сваком граду би носила име по теби .

џела, хехе, ако ја научим у својој држави како да се браним и брзо шмугнем... :Р

moja država bi pokorila vaše države!

у школама би се училе борилачке вештине и неки азијски језик. И, наравно, само ћирилица

Da vidimo kako bi to izgledalo :)

Соре ња кударанаи кунида... izgleda malo blesavo ali pomaže.

Promenio bih princip po kojem rade osnovne skole. Znam dosta ljudi koji su relativno pametni bili, a nisu znali da se izbore sa pritiskom drustva pa su na kraju propali. Znaci deca glupih i neobrazovanih ljudi sa drugom decom glupih i neobrazovanih ljudi i ta deca ce kasnije da ciste klozete i prodaju stvari na kasama, a ako hoce da uce bas neka uce pa mozda i fakultet zavrse, ko zna, a deca obrazovanih odmah u skole sa drugom decom obrazovanih pa da ta deca imaju bolje sanse za dobro obrazovanje nego da se mesaju sa ovim idotima.

Mozda izgleda kao elitisticki stav, to da se uopste ne mesaju dve intelektualno razlicite grupe, ali i treba da izgleda tako

Ako je neko neobrazovan ne znači da je glup Man!

Ja bih dao slobodu kurvama. Kurve su dobre. Kurve smiruju.

EDIT: I ne znači da mu je dijete glupo.

Pa dobro, ako ja pametan i neobrazovan nek se obrazuje :)

dobrim studentima bih dao opciju da mogu birati umesto stipendije da imaju plaćeno kod hq kurve dvaput mesečno

U redu, ali ne možeš takve ljude nazivati idiotima kao što si učinio, nije u redu. Moje iskustvo pokazuje da su obično djeca visokoobrazovanih glupa i idiotski nastrojena.

A i mislim da, procentualno gledano, da sam upravu. Kod mene u osnovnoj, skoro nijedno dete kojem roditelji nisu bili fakultetski obrazovani nije upisalo bolju skolu od Politehnicke. Dok su od ove druge dece uglavnom svi upisali najbolje gimnazije. Ima i onih kojima su roditelji bili obrazovani, a oni nisu znali da se izbore sa tim sto su deca u skoli zaglupljena pa su se asimilovali sa njima. A takodje ima i onih kojima su roditelji prodavali krompire na pijaci, pa su ipak uspeli nekako. Ali i dalje mislim isto.

Овако: ја краљ, апсолутистичка монархија, ко сере иде у затвор, не бих ја био тиранин али ако се неко противи то је то. Религија дозвољена, ал попови и томе слично забрањени. Застава апсолутно без националних симбола, нека глупост би се већ нашла. Химна ЗЕМЉА од ЕКВ-а. Садашњи политичари јавно линчовани.
http://img4.imageshack.us/img4/7767/zastavakraljevinetirnan.png
фак јеа

U mojoj drzavi bi svi ljubitelji Avatara, Gospodara prstevnova i Harija Potera bili poslati na robiju.
Avatarovce bih pustio iz zatvora kad poplave ko one spodobe iz filma.
Ljubitelja Gospodara bih pustio iz zatvora kad uspeju da stave prsten i postanu nevidljivi.
A ljubitelje Hori Pitera bih pustio iz zatvora kad budu mogli da pomeraju stvar uz magicne reci. Znaci nikad.

Osnovao bih i neki vid Golog otoka. Poslao na njega sve probisvete, ogradio ih betonom, i organizovao slanje SMS-a na to ko ce poslednji da umre. Lajv prenos naravno.

Osnovao bih i neki vid Golog otoka. Poslao na njega sve probisvete, ogradio ih betonom, i organizovao slanje SMS-a na to ko ce poslednji da umre. Lajv prenos naravno.

Мислим да си се управо самоиспалио, пошто је ово у длаку опис Игара глади које сви стављају у исти кош са горепоменутим. А Господар никако не спада у групу са ова два срања.

Nem ti ja pojma sta su igre gladi. A ovo troje sam strpao u isti kos jer ne volim ta naucno fantasticna sranja. A ovo za ostvce,ma mogu da opisujem jos opsirnije.. Nisam spomenuo mutante ajkula i delfina koje bih ubacio u more izmedju betonskog zida i ostrva. Nije toliko bitno, bitna je poenta.

Nem ti ja pojma sta su igre gladi

http://www.youtube.com/watch?v=4S9a5V9ODuY

Nije toliko bitno, bitna je poenta.

Серем, да ми се опростити :)

Е колко год ово била спем тема, и колко год се ви зајебавали, сад сам схватио да сте ви добрим делом дебили.
Поготово ви што би сте забранили кишу, коцку, цигаре, интернет...
РОСО АУТ

коцку, цигаре,

Мајке ти шта има добро у томе?

ако теби није добро не треба забрањивати јебему леб
најгори су такви људи који би забранили све на шта им се не диже

ако теби није добро

коме јесте добро? Неко је у стању да убије због пара које је изгубио на коцки, и страда невин човек. Баш супер, јебему леб.