Prijava

Kako su Srbi pesimisti i kako nikad ne mož' bit' bolje, aj lepo da napravimo paravojsku da preduhitrimo inflaciju i redove za ulje i mleko. Delite činove, zaduženja, šta treba razneti i kako, kako na najbolji način napisati poruku uvredljivog sadržaja (sa cenzurisanom psovkom, naravno) na zid NATO-a, tajne operacije dizajniranja nove šajkače i tako dalje. Povoljni šverc ulja i šećera za Vukajlijaše, kvarenje BusPlus aparata i hakovanje one ženske da priča ''Malog kera'' mesto stanica. Ovo otvaram zbog Javketa, pa nek' nas on vodi kao MARŠAL. Spem dozvoljen, osim ako maršal ne kaže drugačije. Srbstvo do kraja!

UKAZOM MARŠALA SMORKA JE PROGLAŠENA ZA SEKRETARA ODBRANE.
UKAZOM MARŠALA VALTO JE PROGLAŠEN ZA MINISTRA ODBRANE.
UKAZOM MARŠALA BILI JE PROGLAŠEN ZA GLAVNOG LEKARA, DUŽAN JE DA KUPA VOJSKU NA SVAKIH MESEC DANA, I TO SAPUNOM.

ja bih da budem veleizdajnik, ako može

Ja sam blagajnik, ne zanima me, a vi se dogovorite ostalo.

Ukazom Marsala proglasavam Smorku za Sekretara Odbrane.

Ја бих за преговараче ставио Цару, олланика и МОГШУ.

ЈА ПРИЛАЖЕМ ПЕШЕС ЧАУРА, ПЛАШЉИВАЦ И ДАСКУ СА ЕКСЕРОМ!
Нека револуција почне!
Нека неко дизајнира униформе, морамо да будемо стајлиш у рововима, ми дижемо револуцију са стилом!
http://www.youtube.com/watch?v=m1lAN4xq4hE

mora velikim slovima, izvinite.

UKAZOM MARSALA PROGLASAVAM SMORKU ZA SEKRETARA ODBRANE!

Ko će kopati rovove?

Drugovi, saborci, prijatelji i izdajnici!

Radnici, seljaci i postena dokona inteligencijo!

Rata mozda nece biti, ali mi moramo biti spremni.

Buducnost ove zemlje je u nasim rukama.

PS

molim zainteresovane da posalju kratku biografiju, pozeljno ratno iskustvo, bar na PC.

E, da, ajmo, ljudi, uniforme!
Stani, moram sa ovog kompa da se registrujem na neki sajt što dozvoljava aplodovanje fotki.

ja sam desetar ima da me slušaju oni obični gušteri!

Овако, свака војна организација мора да има једну дилеју која ће да буде у фазону:

Let's blow the motherfuckers out of Earth

Ја се пријављујем за Министра одбране, имам све што је потребно; све врсте наружања, муда и кратак фитиљ. Ко засмета, претворићу га у омлет. Е!

PRIJAVLJUJEM SE NA DUŽNOST!
http://p.lefux.com/61/20100907/A2955000AU/InsetImage/Camouflage-Women-Cosplay-Military-Uniform-Costume-Set_2.jpg

Ratno iskustvo: gladijatorske borbe u GSP-u, ratovi u robnoj kući za vreme sniženja, povremena tepačina oko daljinskog.

Renato, imas ti neko iskustvo ili samo tako, "ja sam desetar"....

si bio nekad kapiten u malom fudbalu, presednik razredne zajednice, podpresednik kucnog saveta, nesto?

Možda je bio higijeničar u zabavištu, ko ja.

Gospodjice Sekretaru Odbrane, editujte prvi post i postavite Ukazom Marsala gospodina Valta za Ministra Odbrane!

dopadaju mi se ljudi od akcije koji znaju sta oce!

Bili, ti si bio higijenicar?

Upisite da je gospodin Bili postavljen za glavnog doktora nase Paravojske.

na vama je gospodine Billi da okupite tim.

Sviđa mi se kako razmišlja ovaj Valto, mada ja sam veliki lajker, tako da maršal odlučuje, priloži nešto od naoružanja na uvid.

Ima l' neko ko je bio prisutan dok su delili one besplatne sadnice japanskih trešnji, taj ima bogato iskustvo....

Marsal je otisao da spava.

sutra ce razmisliti da li je pogresio sto se samoproklamovao u marsala i pozvao bi zainteresovane da se jave na konkurs za Marsala.