Prijava

Приметио сам занимљив феномен. Сваки пут када касирка очита пиштољем за очитавање бар кода бар код са омота сладоледа на штапићу, она га отресе о астал испред ње тако да попуца сва чоколадна глазура на сладоледу. Врло га озбиљно тресне од сто?
Да ли се исто дешава и вама, односно вашем сладоледу на штапићу?
Да ли имате идеју због чега касирка тресе тај сладолед?
Да ли вас нервира што вам се распада чоколадна глазура и сладолед док једете?
Да ли сте протестовали код касирке због овога?

Зато што је надркана, ово ти се неће десити уколико сладолед купиш у првих петнаест минута њене смене, јер је тад још расположена.

Да изравна бар код, лакше и брже се очита.

voli žena da ga otrese...

Samo da se upišem, posle ću da iznesem svoju teoriju.

Никад ми се није десило тако нешто, али ништа мање сматрам да таквом понашању треба стати у крај!

Па можда јој испадне мало јаче на астал...

Ne samo sladoled, nego nehumano se postupa i prema limenkama piva.
Pravda za limenke piva bez pene!

Kasirka kod mene u kraju ne treska sladoled, nego širi i razvlači omot toliko dok se ne vidi bar kod lepo ili unese bar kod ručno ako neće da prođe.

Приметио сам занимљив феномен.

Zanimljiv fenomen bi bilo nešto što nam govori o univerzumu iz ugla koji do sada niko nije sagledao, a relevantno je za nas ljude kao misleća bića. Nešto o čemu možemo da kontempliramo i reflektujemo naše misli i osećanja na to pritom razmenjujući ideje i koncepte.
S druge strane, u tvom uvodnom postu ne postoji ništa zanimljivo, niti je u pitanju nekakav univerzalan fenomen. Fejlovao si.

Uslovni refleks, ako me razumete.

Branislave prebaci se na temu o covecanstvu i svemiru.

EDIT : Preduhitrio si me.

Nije mi se desilo. Pretpostavljam da to radi da ti ne zapišti na izlazu. I slažem se da bi mogla nežnije.

A tek kad mi drmne kocu o pult!Dodje mi da joj drmnem samar! Grrrrr!

To mozes da prijavis upravi radnje jer ne sme da ostecuje artikal koji si ti kupio.

A mozda je navikla da trese stvarima koje se lizu?

Kasirka kod mene u kraju ne treska sladoled, nego širi i razvlači omot toliko dok se ne vidi bar kod lepo ili unese bar kod ručno ako neće da prođe.

Или протрља омот кад се онако заледи, па неће да се исправи и омогући приступ читача бар коду. Имаш среће што имаш тако пажљиву касирку. Свакавих има.

Ili je prijavi ili nemoj kupovati taj sladoled.
Nisi lud da platiš sladoled koji je ona polomila.