Prijava

Стивене, ако мало смеха треба док се чека Пешић да одлучи. :)

Nije meni postavljeno, već jednom od drugova u mom prisustvu. Ima brata blizanca inače, pita ga likuša:

E, je l' ste vas dvojica stvarno blizanci, ili je neko stariji?

Jebem ti zivot, smorili ste sa burekom i pitom. Ispemovaste temu. A i mislim da nisu bas svi shvatili temu najbolje.

Zaustavlja me pandur (onaj prasinar, ne saobracajac) , kaze daj dozvolu, ja mu dajem saobracajnu i vozacku, i on me pita: "sta ti kao imas dve dozvole?"

kad me saobraćajac pita 19. decembra dal sam pio nešto.

Мене заустави, име, презиме, датум рођења, адреса, и све му ја кажем, а он ће мен: а колико имаш година? И ја га слажем за једну и тип не провали.

Значи, ту си Газимудо.

Hahahah, a ne ozb. Sta boli coveka kurac, sad svi odbanujte Caru, a oni i kad bi ga odbanovali on se ne bi vratio.

A jel' moraš svaki dan na kompjuter?

policajac...za vozilo koje je 1972. godište:

- jeste li vi prvi vlasnik???

Ščim ćeš burek?

Ne znam koje je meni najgluplje pitanje neko postavio, ali znam koje sam ja jednom postavio:

Neko reče za rezultat košarkaške utakmice da je 74-74, a ja pitam : "Za koga?"
totalno mehanički i bez razmišljanja.

"A što se ne ošišaš?"
I onda mu ja ošišam majku, i to analno.
Edit:
A fora je to što sam već počeo postepeno da skraćujem kosu dok se ne obrijem na kraju lolo.

Пита ме неки чича данас на улици "Где се ја то налазим?" али онако да је залутао него онако у фазону "Шта је смисао живота, зашто смо овде?" и ти фазони.

Kad me jedan lik pitao:

Grobari, to ste vi?

a ja stojim pored njega u Zvezdinoj majci.

policajac...za vozilo koje je 1972. godište:

- jeste li vi prvi vlasnik???

Хахахахахахахаахахах, генијално! Ово може у дефиницију или виц. хД

Ортаков буразер радио као обезбеђење у некој пошти, јебем лига, и уђе баја мртав озбиљан:

Је л вам други спрат горе или доле?

Ovo je više smešno pitanje...Jedna mala od tri godine iz komšiluka (ima jos 3 brata i sestru0.0) pitala me "Je l' si ti visoka 3 metra?".

Nije smiješno, glupo je, i to vrlo, mala je retard očigledno.