Prijava

Zbog ljudi koji se previše trude.

U suštini, kakva god da je, ekipa ljudi na forumu Vukajlije je i dalje daleko bolja nego ekipa na bilo kom drugom forumu u Srbiji. Eto, neko moje viđenje.

Thumb_tumblr_m44q6hdsdv1r0wmu4o1_1280
Šanzamm

Zato što kažem ribama da sam sa vukajlije, pa me one pitaju jesam li ja frenki delevra, a ja kažem da jesam

Ahahahahaha, pa i ja ću da kažem da sam Frenki :))))

Volim zato što mogu da lupam gluposti, koje neko zaista pročita, i za koje me na kraju, obično, pohvali. Sipmatično skroz hihihih

Jest Crno tacno je to:)

јер можеш да купиш форе осталих чланова и да их у неинфоримасаном друштву продајеш ко да си фаца, и ако си у ствари усрани плагијајајор.

Зато што волим да отворим листу аутора и онда дрвим на аватаре ваљаних Вукајлијашица, па кад им пет пута погодим у (исто) око свршом, онда метнем једну црту на монитор ХБ оловком и онда смем да напишем дефку, јер ми је врач рекао да ако то извршим и дођем до 150 дефки, убишћу два прелаза из кеца у двојку и отворити пет шоп, да могу да злостављам кучиће...

Džonovan
Zato što se na posletu jedino nju nisu sjetili na blokiraju.

TO! na poslu postere i reakcije ni ne gledam. odma skočim tamo na rang-listi ko resorvoir dog. jos kad mi ukinu reklame za koji dan hnjo hnjo

zato što je jedini sajt na kom se još uvijek nisam smorila, uvijek ima nešto zanimljivo (mislim na čitanje definicija, naravno, kojim se kvalitetno može ubit' vrijeme)

Ti si zaslužan za to.

Ja nju volim, al ona me ne.
Ona kaže da joj je bolje bez mene, zato me često banuje. Ja strpljivo sačekam da prođe neko vreme i onda joj se opet prišunjam. Probam da skrenem njenu pažnju na sebe tako što se trudim da budem kreativan i da postavljam različite sadržaje. Al ona je zamolila momke iz kraja da me gađaju kamenicama kad god pokušam da joj priđem.
Mnogo sam nesrećan. Molim Vas pomozite mi nekim predlogom. Razmišljam da je kidnapujem i uzmem pod svoje, al se bojim policije.

Zato što može da se nekropostuje bez problena

Izvini, dosadno mi je jako. Nemam šta pametnije da radim, pa prebiram po bajatim temama. Uostalom nekrofilija je isto stvar ukusa.