Prijava

Au contraire.

Ubica iz bioskopa se na internetu predstavljao kao perverznjak s malim penisom

Pa lud je, šta on zna šta je velik kurac?! Možda je svoj poredio s konjskim, ko zna...

Ova priča je već ispričana odavno. Sa skoro svim masovnim ubicama je tako. Problemi iz prošlosti, problemi sa samopouzdanjem i onda želja za pažnjom.

Ajd da si otvorio neku temu da se razvedrimo a ti si otvorio temu o nečemu što se u poslednje vreme često dešava u poremećenoj Americi. Ništa čudno.
Realno, briga me za poremećene ubice.
To tvoje "ne seri", sam čula kao da je mušica prozujala pored mog uva. ;)

Brothers in arms.

A ne, ne. Ne možeš ih nikako porediti.

Prvo i osnovno, Brejvik je imao cilj, plan i viziju.

Holms je sušta suprotnost toga. Bez ikakvog i protiv svakog plana. Bez ikakve organizacije ili ideje iza sebe. Samo je upao i počeo da puca. Tek tako.

Prvo i osnovno, Brejvik je imao cilj, plan i viziju.

Holms je sušta suprotnost toga. Bez ikakvog i protiv svakog plana. Bez ikakve organizacije ili ideje iza sebe. Samo je upao i počeo da puca. Tek tako.

+1

Brejvik je imao cilj, plan i viziju.

Ista osnova, samo je našao ciljnu grupu. Razlika je samo u izvršenju zločina.

Realno, briga me za poremećene ubice.

Onda se makni sa ove teme i nemoj je komentarisati, da ne bi večeras srela jednog.

Realno, briga me za poremećene ubice.

Zašto onda pišeš na temi?

Ajde, ne spamuj za džabe. Nateraćeš me da te banujem, a znaš i sama koliko to ne volim. :gej smajli:

Не знам што хејтујете Вучицу без потребе, када су јој коментари скроз на месту. Да ли би амери дискутовали на некој тамо њиховој вукајлији да се нешто слично догодило у Србији ? Болео би их курац. Што се мене тиче сад да им баце бомбу и сви да изгину, само бих се почешао за мудо и наставио да играм кантер.

Kako si iritantan ponekad, Stefane.

Svim tim ubicama treba metak u glavu pa na goli otok. :)

a znaš i sama koliko to ne volim. :gej smajli:

Ni ja tebe. :)

Kako je on nabavio sve one materijale za sofisticirane bombe i ilegalno oružije onako poremećen (kažu da su se osećali nelagodno pored njega, čak je i najbliža porodica bez poricanja, odmah bila ubeđena da je kriv), mene to više brine. A on ludak, kao ludak, emocionalno nestabilna osoba, verovatno u dugovima zbog doktorata koji nije završio, sam... Tipična pozadina masovnog ubice.

anchy:)
Teško je reći...

Nego, James Holmes. Kralj.

Maskiran u Džokera, pod gas maskom, pancirom, štitnicima za ruke i noge i rukavicama, upao je sa automatskom puškom, sačmom, 2 gloka i nožem na premijeru Betmena.
Sačekao je scenu pucnjave, a onda počeo da puca na sve redom.

Kao što Kostić reče, bez ikakvog pozadinskog cilja, bez ikakve organizacije iza sebe, bez ikakvog PLANA.

I took your little plan and I turned it on itself. Look what I did to this city with a few drums of gas and a couple of bullets. Hmmm? You know... You know what I've noticed? Nobody panics when things go "according to plan." Even if the plan is horrifying! If, tomorrow, I tell the press that, like, a gang banger will get shot, or a truckload of soldiers will be blown up, nobody panics, because it's all "part of the plan". But when I say that one little old mayor will die, well then everyone loses their minds!

Stotine i hiljade ljudi ginu svakog dana. Ratovi, nesreće, ubistva... Ali to je sve deo života, deo "plana". Ovim delom, on je skrenuo sa puta tog plana. Recimo da je u toku jučerašnjeg dana poginulo 100 ljudi. Heck, u zadnja 2 meseca je samo u NS-u bilo 52 smrtna slučaja, ne računajući penzionere i umrle od bolesti.

On je ubio 12 ljudi. 12 od 100 i ceo svet se digao. Pokazao je Džokera pravom svetu, u pravom svetlu.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.

Eto moot i ti si potencijalni Džejms Holms.

Zbog čega svi mislite da je poremećen? Zašto neko mora da bude poremećen za ovakav akt?

I ovaj link što je Dušan postavio, nema veze s vezom. Ja volim životinje. Obožavam ih. Dok sa druge strane vrlo lako mogu da vidim sebe u nastupu sličnom Džejmsu. Ljudi su stoka, veća od stoke.

vesnam
Eto moot i ti si potencijalni Džejms Holms.

Bojan extream

Mislim da u svima nama cuci jedan Dzejms Holms i ceka strpljivo svoju priliku.