Prijava

џони, што шарлатан, знаш можда како се изводи фора?

Kanapom.

Ок, што се тиче новчића, то је тај фазон са намагнетисаним прстеном и та срања, али шта је са ситуацијом кад он не носи прстен? Мање-више, да оставимо те уличне зајебанције са стране, оно што мене занима је да ли је све то само једна гигантска организација? Значи стратешки се сви наместе на свакој сцени, вежбају изненађене фаце и то. То ми мирише на амерску продукцију, али опет, имам неку теорију да је на свету толики број људи, да би бар један морао да испадне овакав. Ненормалан. Да не мож да нема 'ваки нигде, једноставно није природно. :Д

Onaj matriks fazon kontam da ima neku vrstu podrške, tipa kosmodisk sa mnogo jačim materijalom, zato i nosi široku odjeću da se ne bi primjetio. Ono proći kroz izlog zid pičke materine je uradio i Angel ili kako se zove i pokazao trik ja mislim negdje da ima na youtube

А да, за матрикс. Џони, канап? Сиријусли? Хаха брате, не верујем. Не верујем ни да је увежбао то, али ако је превара, пре су га ставили у једну собу где је лежао на кревету са ногама које вире на поду и после измонтирали и убацили га на сред неког сквера, у међувремену на скверу ставили слику голог курца или нешто, људи се изненађују, сликају, гледају и оп, имаш матрикс у сред центра са људима који ти се диве. Било како било, ако је и преварант - најбољши је.

Хахах ХАхахаха на ово сам заборавио

http://www.youtube.com/watch?v=Sdztv3izu_o&feature=related

Камера едит? Трик? Канапи? Јебеш ли га.

Taj matriks mogu da rade i klinci, tako da nešto nije spektakularno.

Dejvid Koperfild je načinio da 'Kip Slobode' nestane, šta je tebi, znaš li ti koja je to organizacija, produkcija, čuda.... Iza ovog Dinama stoji bar još 50 ljudi koji spremaju teren, minimum, to je ona osnovna logistička podrška :D

Pa samo pogledaj

http://www.youtube.com/watch?v=Hui0wZTfYPM

Ovaj čmrljo sa cvikama iza njega se pojavljuje u skoro svim mogućim situacijama sa ovim Dinamom, kao slučajno?

Ja bi ovaj trik uradio ovako.

Pustim spotera da odvoji ovog crnju žrtvu na par momenata. Njegov telefon zamijenim kopijom, što je tim mentalistima časak posla, mogu da te orobe kako hoće (sad vidiš kolika je to organizacija, be, treba sve to upratiti). Spoter predaje fontele drugom liku koji stavlja telefon u flašu koja je očito specijalno namijenjena za trikove (da, postoji i to, sve postoji). Zaustavljamo crnju koji pije baš ovo piće jer je naš insajder u toj ekipici insistirao na tome. DŽA, BU, ĆIRIBU-ĆIRIBA, čmrljo u cvikama se ne odvaja od Dinama na više od pola metra, zašto, ZATO ŠTO JE KOD NJEGA FLAŠA SA PRAVIM TELEFONOM. Jbt, gleda trik drito iza lika???? Malo nepojmljivo, a? :D
Dinamo priča, mrlja, vidiš kako baca ovu kopiju u svoju jaknu (oko 0:20)...... Ostalo je istorija, žrtva je ostala zapanjena. OPAAAAAA

Mislim, ovako bih ja to uradio, i garant bi uspjelo.

Fina mi njena reakcija ovdje, u fazonu ''Letim tako svaki dan i baš nisam iznenađena trololo.''

Pričam o klipu što je postavio Sidrašević.

Мени је овај чова скроз занимљив, има неку симпатичност...

ali mislim da je nekako fiksirao desnu nogu,

Јебачу, овај коментар ни дете не би могло да измисли, хахаха...

Иначе, што се тиче његове "магије", била она то или не, он је илузиониста, менталист, шта год, то шљака људе у мозак и може те уверити у све и свашта. Мене занима како је он успео у једном епизоди да раздвији хладан чај на лед, воду и кесицу чаја (мрзи ме да тражим видео). :-)

То је чисто забавна емисија, стога и служи за то, немојте хејтовати као да је у питању торија завере, бемубога... Но, у односу на све те преваранте, јер сви они не изводе магију, него трикове, он је симпатичан и ради то куљ...

Да не покрећем сада ону тезу о неслућеним могућностима људског мозга итд, можда он има неке могућности које за сада нису истражене.
Но, у једној епизоди је рекао да га је деда спремао и учио од малих ногу, неке силеџије га малтретирале, па да може да их сјебе у мозак...

ДА Кифло, малопре и ја налетех на тај клип, на месту је све што кажеш, и што каже први комент, могу лагано да поверујем да је организација преобимна, то није за њих проблем. Ал' ова левитација и оно савијање чаше ми делује као малко већи изазов за неку организацију, мислим, морали су да довезу кран и да подигну ову кучку, како су то извели, зашто места на којима је закачена за мађионичарски канап нису натегнута етц етц.

е, а стварно му нестаје телефон из руке моменат пре него ће га као убацити у флашу, само се поставља питање, где нестаде?
п.с - мало ми је кифлина теорија пренадувана да се разумемо, нећу је уопште узети у обзир

Камера едит? Трик? Канапи? Јебеш ли га.

Pazi, a da nema mozda neka platforma koja se dize? Onda bi sipka morala da bude iza prekrstenih nogu da se ne vidi. A kad na 0:40 pokazu iz drugog ugla da te sipke nema, ne prikazuju celu figuru ove picke, kako se opet ne bi videla sipka koja drzi tu platformu koja je prebacena pozadi. Jeftini su mu trikovi. Moze da ih prodaje preko neta, ali uzivo bi mogao samo da me uhvati za kurac. Osim ako mi plati da se smeskam i da zinem u neverici kad on uradi taj "trik".

е, а стварно му нестаје телефон из руке моменат пре него ће га као убацити у флашу, само се поставља питање, где нестаде?

Pogledaj kako ga fino i elegantno baci u jaknu......

а гледам ал не видим, или то пребрзо ради или ја преспоро гледам, а овај лик иза њега стварно такође има флашу у руцу али се никако не види да су их разменили (има онај један кадар где из другог угла снимају па можда тад ал' опет, има она риба такође иза, е сад, да је и она њихова па јебига, ако се то ради онда су стварно префригани) а и даље не контам како савије ону винску чашу и стави онај прстен на исту, шта мислите о томе, све је један кадар?

Јебачу, овај коментар ни дете не би могло да измисли, хахаха...

Ma, serem, nisam imao ideju kako je uradio. :)

Ma, serem, nisam imao ideju kako je uradio. :)

Мог'о си да кажеш да је позвао Меце добриће да га држе дугом из пупка... :-)

http://www.youtube.com/watch?v=uPkLYYP4Q_s

Meni je ovag Dejvid Blejn isto mnogo lud lik. Na koju foru ovaj princip levitacije funkcioniše jel kapira neko ?

Ма добро ако би ставили по страни те уличне зајебанције које свакако могу бити проваљене и вероватно јесу само мађионичарски трикови које је он подигао на виши ниво, мени би било довољно да је само једно од онога што је урадио типа матрикс, савијање чаше, левитација других - истинито, ово остало може онда да вара колко ош. А ево још један пример луднице, који исто не може да се објасни по физичким законима јеботе

http://www.youtube.com/watch?v=tr3fU0F8mQY

Лаиче, савијање чаше ми изгледа најприкладније од свега, тачније, није ми уопште чудно да неко то усаврши, неку мини-телекинезу, мислим да чак свако то може. Било је говоранција много о томе и много љуцких примера који то могу.

Е за дотичнога Блејна први пут чујем. Која је његова прича? Се појавио пре или после овог?

Срање је кад гледамо овако преко компа, уживо је боље сигурно. Све је то мачји курац и пресипање из шупљег у празно, не делује овај пургер као неки паметњаковић, а и није фора да нам открије трик, гарант је неки дечији. Само ме нервира ово кад стави капут усрани и пролази кроз стакло, ма дааааааааааај, немој да ме вређаш толко.