Prijava

Мени друг рекао за њега пре једно две године, не знам тачно кад је почео да јебе људе у мозак. Иначе и он се бави илузијама, једе новчиће, једе конопце па их вад из стомака. Готиван лик, волим да га гледам.

http://www.youtube.com/watch?v=6MtoWnmtZ1o&feature=related

Gledala sam ga, i stvarno nisam mogla da verujem kod nekih stvari. Recimo ono kada reper treba da pomisli na nekog sa kim je sarađivao, i ovaj se okrene leđima, i kada se ponovo okrene ka reperu, piše na majici ime Eminema. Bilo je isto tako neko pogađanje koju je neko tamo državu zamislio. Mislim, moglo je to vrlo lako biti montiranje, iako je radio sa superzvezdama, ali ako nije... Stvarno ne znam kako je to moguće. To je stvarno umetnost, i divim se čoveku na trudu i predanosti, ili supermoćima ako ih ima, nestvarni su mnogi trikovi.

Ako vas zanimaju tajne nekih trikova, a niste videli ovog lika, pogledajte. Mada, to su više one standardne smicalice koje nam opet deluju neverovatno, ali Dinamo je sve to podigao na novi nivo.

Ovo je neki od videa, mrzelo me da tražim dalje, ima tu svašta u predlozima, pa vidite.
http://www.youtube.com/watch?v=82Cxo0zSw60

Bilo je isto tako neko pogađanje koju je neko tamo državu zamislio.

Дајте људи, читање мисли је скоро па и превазиђено. Чак сам и ја искусио то, то више уопште није ненормална ствар, сад је само табу. Још нико то није усавршио, али постоје људи који могу да провале једну или две речи које неко замисли. Те делове сам само ноншалантно прелетео док сам гледао епизоде, није то више критеријум.

Ово је опет она мини-телекинеза о којој причам, сви смо грађени од енергије, кажу, и не видим зашто неко не би успео да ту енергију каналише и употреби за овакве ствари. А реално изгледа рили кул.

http://www.youtube.com/watch?v=b1Yb6Qlo4WI&feature=related

Hahaha. Imam ja jednu logičniju teoriju.
S obzirom da danas postoje više vrsta materijala ne bi me čudilo da je iskoristio izuzetno savitljiv materijal koji je provukao kroz nogavicu i majcu na leđima a koji stvara otpor što se više savija.
Ajd neka izvede taj trik obučen samo u šorcu. :)

Ajd neka izvede taj trik obučen samo u šorcu.

Видиш, добра ти теорија. Али опет, ценим да ако има нешто такво слепљено уз тело, опет му треба невероватна количина снаге да то изведе, немам појма.

А пајсад, НОВИ ИСУС:

http://www.youtube.com/watch?v=cJWMO8RS5xc&feature=related

ЕДИТ: Премотати на 2:30

Брате ако је преварант, онда је левел АСИАН.

Pa, ne znam, meni je to i dalje bilo fascinantno, pošto je dvoje ljudi u isto vreme reklo istu državu nakon što ih je upitao da pomisle na neku, onda bi to bilo neko telepatsko slanje informacija, ako nije samo iscenirano, zar ne?

Isto je bilo sa nekim tapšanjem po leđima, potapše jednog, a njegova zatvorenih očiju devojka to oseti, iako je na dva metra od njega.

Још нико то није усавршио, али постоје људи који могу да провале једну или две речи које неко замисли.

Ja nisam od tih ljudi, niti sam to iskusila ili videla, tako da meni to jeste poprilično kul. :)

onda bi to bilo neko telepatsko slanje informacija

Зашто да не? :) И друго, у питању су људи који су годинама нераздвојни, опет су велике шансе да ће да мисле исто на једну тако конкретну тему.

niti sam to iskusila ili videla

То не значи да не постоји, зар не? :)

Реално, кад размислиш, осуђујемо све што до сада никада нисмо видели. Ја никада нисам видео да неко левитира и одмах се јавља сумња. Ако свет нешто не зна, то не значи да то исто није могуће.

Па наравно да је преварант, јеботе. Да није, радио би за насу или тако неке, не би дрвио курац и радио све у тренеркама и неким курцима са рукавима

радио би за насу

Шта би брате радио за насу, одлевитирао до Јупитера? :)

Levitacija je laka, samo ti treba najlon (bolji pecaroški, ne vidi se) i dizalica udaljena 100-150 metara od tebe.

Па наравно да је преварант, јеботе. Да није, радио би за насу или тако неке, не би дрвио курац и радио све у тренеркама и неким курцима са рукавима

Zašto bi morao da radi za NASU? Najinteligentnija žena na svetu ikad od kada je IQ meren vozi kamion. I srećna je. Možda čovek voli to što radi?

Зашто да не? :) И друго, у питању су људи који су годинама нераздвојни, опет су велике шансе да ће да мисле исто на једну тако конкретну тему.

Da, pretpostavljam da je to moguće, i da je lakše usaditi misao ljudima koji su već dugo zajedno i donekle povezani.

То не значи да не постоји, зар не? :)

Nisam rekla da je nemoguće, već da je fascinantno, posebno ako bi to bilo ko mogao da uvežba. Sviđa mi se kako razmišljaš, ima mnogo stvari koje još ne znamo, i malo razmišljanja van konvencionalnih stigmi je osvežavajuće.

Наравно, имамо нека правила цео живот, али ако се мало запиташ ко их је поставио и како функционишу, схватиш да смо можда малко малоумни и плитки. Можда је неко побегао из тога и ради ово о чему управо дискутујемо.
Али наравно, постоје снимци као овај, који може да се намести на милион начина, али свеједно је кул за гледање. А и сви знамо да Америма на Дискаверију треба нешто да зачини целу ствар до максимума, тако да ово може да представља чисто кулминацију, без неке анализе на коју би се узалуд трошила енергија.
Ко буде гледао нека обрати пажњу на њега када спушта ногу коначно на тротоар, изгледа тако неприродно и вештачки.

http://www.youtube.com/watch?v=wy9Ylzc3Jps

Ako je trik bez nameštaljki ili montaže, stvarno svaka čast. Mislim da je to mnogo teže izvesti nego lebdenje, ko zna koliko bi bilo potrebno da se tako nešto usavrši. Sviđa mi se lik, posebno što ima lep stav prema tim iluzijama, da to nije varanje već prosto zbližavanje i povezivanje najrazličitijih ljudi kroz magiju (i čuđenje). Lepa umetnost, svaka čast. :)

Ај да размислимо логично само. Монтирање свих ових снимака ми изгледа као много нубски потез од једне гигантске телевизије каква је Дискавери. Ако он има своје људе и ако је то стварно само једна огромна организација, шта је са осталим људима који пролазе и виде то исто? Како њих да контролишеш? Нико не може да стави цео центар Лондона под контролу, на пример. Убеђен сам да би за ове 2 год нешто процурело, дефинитивно. Ако причамо о томе да је све ово превара, онда је јасно да је глобалних размера, а тако нешто не пролази тек тако.
А?

Ako je trik bez nameštaljki ili montaže, stvarno svaka čast.

Онда то није трик :)

Pa, realno je mogao da napravi repliku grada u studiju, odnosno tog dela grada gde je održavao trik. Potpuno moguće, a da ljudi iz njegove organizacije glume publiku, zašto da ne? Možda je za kopkanje to što recimo, od svih tih silnih ljudi koji su to gledali, mora biti da je neko snimao, bar mobilnim telefonom. Zašto nigde na Jutjubu nema snimaka (možda grešim, ja nisam naišla), ja bih prva okačila: ''E ljudi, videla sam Dinama uživo, kako kul!''? Sumnjam da je tako, pre sam sklona verovanju da je lik samo veliki umetnik i predan svom radu. :)

ako je pleksiglas ispod vode,pitanje je kako su ona dva kajaka prošla istim putem kojim i on,mada oni ako ćemo da budemo sumnjičaviji i jesu tu da pleksiglas opovrgnu,ali opet.

Ako je trik bez nameštaljki ili montaže, stvarno svaka čast.

Nisam se dobro izrazila, mislila sam na trik bez učešća filmskih efekata, montaže u studiju, plaćene publike, već čisto njegove veštine i iluzijskih alata. Valjda sam se sad izrazila kako treba. :)

Све су то преваре. Проверена ситуација. Ложио сам се пре на то, па кад сам видео како се све ради разочарао се.

Види, ти људи су уметници јер улепшавају другима дан. И то је то.
Познајем лично оног батицу што је једно време радио те мађије на пинку, и показао ми је доста тога како се ради.

Каже да је највећи смор њему док то ради, јер су то јако просте и дебилске форе.