Prijava

Ne znam ko se seća Sege MK3:

Killer codes mode: C ☞ A ☜ A ☝ C ☞ A ☜ A ☝
Cheat mode: A C ☝ B ☝ B A ☟
Secret menu: B A ☟ ☜ A ☟ C ☞ ☝ ☟

Ja sam igrao na Segi prvi svoj MK, cini mi se da je cetvorka bila, ali bas sam mali bio te se ne secam nicega ovako.

Mi smo '96 ili '97 pržili turnir svake nedelje na letnjem raspustu.
Mislim da bih sa Kabalom i sada žario i palio...

Nikad ja nisam uspeo da uradim fatalit na ovim starijim Mortalima jer to zahteva dosta bolje motoricke sposobnosti od mojih. U ovim novim delovima koje sam slabo igrao sam uspevao da kidam glave i tako to jer su novi delovi pravljeni za daunovce.

Subzero, Sector...sasvim je svejedno sa kojim od njih ću vam JEBATI MATER!! AHAHAHAHAHHA!!!

Profe, ko zna... Možda jednom se i organizuje neki turnir vukajlijaša :))
Segu i MK3 imam negde...

Al tesko bismo mogli da se organizujemo. Doduse, fudbal je lepo uspeo.

Što se mene tiče, ja mogu iz Banjaluke doći bilo gde. Navučen sam na poene u gostima :)

Шерлок

Реално Саб Зиро је најзајебанији, мада сам ја мислио да се ође говори о бенду.

Iskreno, mene nerviraju ljudi koji igraju tako što uzmu Sab Zira i samo zaleđuju i aperkat i to je sve što znaju.

Kakav crni bend, čudi me da nisu popili od Midway-a tužbu.

MK četvorka, sa sony keca je moj kvlt. Igrao bih sa Sub Zero-om dok posle neke dvadesete tuče ne izgubim ili se ne smorim, pa bih onda uzeo Rejdena. A ako mi neko slučajno dobije rejdena, onda uzmem Škorpiona i tu ljudi prekidaju da igraju sa mnom.

Mene se ne svidjaju oni nakon cetvorke kad su igru dosta "tekkenizovali".

Ali igro sam i MK vs DC na Playstation 3. Kobjasnjava na vise nivoeva.

Rejden u četvorci je gej, na kampanji dobija goroa bez skinutog helta, samo na drkanje garegedagedan-a,

Rejden u četvorci je gej, na kampanji dobija goroa bez skinutog helta, samo na drkanje garegedagedan-a,

Rejden u četvorci je gej, na kampanji dobija goroa bez skinutog helta, samo na drkanje garegedagedan-a,

Nije Rejden gej zbog toga, već ljudi koji igraju tako.

I to što kaeš. Al' jeste prebudžen, zato ga nikad nisam gotivio.

EDIT: Rejdena usrali u Mortal Kombat legacy-ju, jedini čija mi se epizoda baš ne sviđa

Što dirate Rejdena? Ima dobre moći koje se lako aktiviraju.

Jel i vama u trojci preteška Jade? Jako se teško pobeđuje, bokte, gora od ovih glavnih!

Igrao neko devetku ovde lololo.

Игра која је током времена постала најодвратнији кич.