Prijava

профу српског су неки звали сергеј ћетковић, неко вуглоња, неко шлемоња. може ли неко да погоди зашто?

Eeeee, da, imali smo i mi Dzejms Bonda. Predaje sociologiju, mnoooogo dobar lik i zajebant. Ima istetovirano 007 na desnom ramenu. Legenda najveca. Posto je nase odeljenje bilo ko manastir, bez ijedne osobe sa pickom, svakakve jebacke price nam je pricao. Stvarno najjaci lik.

Odlicna tema, moram da po'valim autora koji ju je otvorio.

Osnovna skola:

Struja - fizicarka

Mile Garavi Rendzer - domar, inace ganci, vlasnik izjave "Visnja, da bacim ovo u KONTJER"

Kifla - likovno

Elmerka - engleskinja, smaracica koja je dobila nadimak po Elmeru Davezu

Novka Viski - takodje engleskinja, koja nam je predavala pre Elmerke

Dalton - geograficar

Sarma - fizicko...voleo da pegla tetkice

Mara Partizanka - istoricarka

Muta - tehnicko

Zabarka - biologija

Srednja skola (11. gimnazija - sportska):

Travolta - fizicar, imao zurku kao Travolta iz "Zelatina"

Isus - filozof , ozbiljan car, inace dobio otkaz u 14. gim zato sto je vario spravu sa djacima. Imali smo tu cast da nam ovaj gospodin bude razredni zadnje dve godine.

Anica Zlo - matematicarka, naravno.

Hobit - nemacki

Ljuba Travar - muzicko, prezivao se Travica covek, inace gotivan lik

... bilo ih je jos, pun kurac, nego me pamcenje polako izdaje

jbt, meni u gimnaziji u bl predavala snjezana rakic, isti nadimak imala, zb istog razloga, čelija :)

Morž- tehničko imao je čudne brčiće
Pročes- psihologija ne zna da kaže c, ć = č , s=š , đ=dž, da tu ne bude kraj još je i pisao č mesto ć. Ceo kontrolni sam pisao sa č i dž, čak sam se i potpisao Čirkovič mesto Ćirković.
Gliša - likovno, valjda od čiča gliša, jebem li ga.

Ладно Ћирковић! Наћи ћу породицу овде!

Uh, sad ću i ja nekih pokušati da se sjetim...
Osnovna:
Lepi - nastavnik biologije, izgorio po licu lik, nezgodan za gledanje;

Vid- matematika, tako se jednostavno zove čovjek, ono što je interesantno da je pred svaki čas matematike neko obavezno morao da kaže: "Id vid idel Vid!";

Car- fizika/razredni, taj nadimak je donio iz mjesta odakle je izbjegao u ratu kod nas, inače šupčina neviđena, ubrzo smo ga prozvali Sade jer je umjesto "sad" i "kad" govorio "sade" i "kade", neodoljivo podsjeća na Mr. Burnsa iz Simpsonovih, al nije mu se "zakačio" taj nadimak;

Baba- hemija, Sadeova žena...jednostavno-baba;

Srednja:
Palčica- engleski, metar i po žena, kako drukčije da je zovemo;

Mile Ložač - domar, portir, ložač, a i neviđeni ložač, uništavali smo ga;

Sigurno ima još, za sad se sjećam ovih što su im nadimci vezani za prezimena i predmete koje su predavali: Vidara, Latinka, Šogli, Šako, Noske, Dobri, Šote...

Čutura - lik koji mi nije predavao, alkos teški, nisam siguran da li je zbog toga ili mu je to zaista prezime pošto su ga i kolege tako zvale...Profesor Čutura;

Žika patka - bivši razredni, kome se večito nešto landaralo u nogavici

Ako si iz Kruševca Džordi možda i jesmo rod, pošto odande mi potiče prezime. :)

I da, Šupak i Đed, profesori fizičkog.

Aaaaaaaaaaaa, oću opet u srednju!!!!

Ништа онда, ја из Новог Сада :)

Јарац - ликовно, имао јарећу брадицу.

Зомар Доки - домар Зоки.

Dzon Vejn - domar, imao je zajeban kaubojski pogled

Годзила - Наставник географије, вееј бек у основној. Има човек преко два метра и тако неки рептиласт осмех.
И дан данас га тако зову...

http://www.rick.com.php53-23.ord1-1.websitetestlink.com/wp-content/uploads/2012/07/SANDCASTLES-success-kid2.png

gargamel, profesor istorije, jednostavno isti on, cak se i smijao kao on :), bio dusa od covjeka, previse mekan pa kreteni koristili to da ga zezaju, mrzio sam te koji su podjebavali te mekane i dobre profesore, faca si ako podjebavas latincicu ili matematicarku danas, a sutra kod nje moras da odogovaras za prolaz gradivo citavog polugodista.

Ja sam cesto profesora matematike zvao profa

Gejografičar, predaje geografiju i gej je. Kako jebeno originalno.

Suklijaš

Zovneš ga Suklijaš na času on uzvrati sa SUKNEM TI GA MAJCI!

stvarno dobra fora to sa gejograficarom :)

Јарац - ликовно, имао јарећу брадицу.

Tako smo zvali i našeg nastavnika, kul lik bio.