Kako se rešiti ciganluka?!

  1. Још ово...ортак држи неку малу агенцију за некретнине, лик завршио факс, скупио неку кинтицу на јадевите јаде и отворио фирму. Изнајмио канцеларију, плус један собичак као оставу, у коме има све и свашта. И сад се пребукирао тај собичак, кутије, канцеларисјки прибор блабла, хаос. Испред тог локала, проси циганка једна, око 50 година, види се да је радно способна жена, али проси. Тражи од њега 100 динара да купи хлеб, шатро. Он јој рече да ће да јој да и 1000 динара, ако почисти једну просторију. Није пристала.

  2. Mi ovim našim ciganima kažemo da su balije i ne smiju se ni javljati.

  3. ja sam cuo da su im te sestre dobre, a jeftine.

  4. I ja sam, kažu da idu na kilu 20 feninga, jeftinije su od lubenice...

  5. Ех, кад би им људи престали давати било шта.... Онда би макар мигрирали негде другде....

  6. Izazvati rat, mobilizovati sve..

  7. To Glavni! Da budu topovsko meso.

  8. Cigani ko cigani. I mene često nerviraju, znaju biti dosadni i napadni.

    Popizdim kad se na svakom jebenom slavlju pojavi nekih 6 rendom ganfera koje niko nije zvao, sa raspalim instrumentima i dobro raspoloženi, i bez obzira ima li već obezbijeđena muzika, oni će da smaraju i gazdu i goste dok ne nakljucaju bar 50-100 maraka. Ako si ti glavni i odgovorni na žurci, pa kreneš da ih otresaš, oni će odmah da potegnu "nemoj tako kume, nemoj zbog slave/kuće/djeteta, valja se"... Mrš tamo! Ili ako si gost, pa su te opkolili i sviraju ti raspalu "Mesečinu", a ti samo da bi ih skinuo s kurca tutneš u trubu cenera, oni će naloženi da ti sviraju i "Đurđevdan" ne bi li iskamčili još malo...A primate li i kurce!?

    Mojoj staroj u firmu redovno upada ciganka od nekih 35 godina, zdrava - prava, i traži 2 marke. Stara joj uvijek nudi 20, a da joj ova opere prozore. Mislite li da je ikad prihvatila?

    Razvalio sam šamar nekom ciganu koji je pokušao da mi otrgne novčanik iz ruke kad sam nekad na Zelenjaku kupovao nešto... Posle sam uvatio maglu da se ovaj ne bi pojavio s ekipom.

  9. kolko je to u eure skocko? cisto da uporedim.

    za sve su krivi stari pjevaci. cuje neko ovo http://www.youtube.com/watch?v=-J3tDrouO-s
    pa oce da bude boem i tutne im kusur na izlazu iz kafane.

  10. ja sam cuo da su im te sestre dobre, a jeftine.

    http://youtu.be/2sJF42JA2ag

  11. a ja krkam lubenice, budala.

  12. U Beogradu, kad god bih ugledao cigane, ganjao sam ih da mi daju neki dinar. Tero sam ih po cijeloj Knez Mihajlovoj jednom.

  13. U Beogradu, kad god bih ugledao cigane, ganjao sam ih da mi daju neki dinar. Tero sam ih po cijeloj Knez Mihajlovoj

    Meanwhile, in a parallel universe...

  14. Ja bih rekla da je "cigan" postala karakterna osobina ....doduše proizašla iz romskog naroda, ali sada već toliko proširena da ju imaju i ostali narodi i narodnosti....

    na žalost, još uvijek su većinom Romi cigani, ali bome, znam jako puno mojih komšija koji su veći cigani od cigana!! Zajebat će de gdje stigne, ukrast, prevarit, bez sekunde srama i straha....

    a s druge strane imam i poznanike Romske nacionalnosti, a primjer su obitelji u kvartu...vrijedni, pošteni, skromni, povučeni, djeca odlično odgojena....

    koliko god je još ideal o integraciji Roma daleko (mislim da je u Srbiji još i dalje nego kod nas), kreće se laaaaagano naprijed.....

    samo se bojim da ćemo na kraju svi mi biti cigani, a oni pojam civilizacije :)))

  15. а кад вас смарају цигани или циганке ја имам три реплике од које су две циганске псовке, а једна наша стара добра.

    1. Даћу ти 10 динара ако ми даш твоју сестру да је јебем. (Ако каже да нема сестру, онда тражиш кеву, ако нема ни кеву онда нема пара)

    2. Ћуминидафте ћућија
    3. Куранке дамиш

    ово под 2 и 3 су неке најгоре могуће циганске псовке..

    Ovo pod dva zvuči nešto kao "ćućaj mi ga" a pod tri "dam ti kurac".

  16. Jebem li im mater, u centru Nisa se okupe, pa ako ne das pare, gadjaju te pistoljima na kuglice.

  17. Jebem li im mater, u centru Nisa se okupe, pa ako ne das pare, gadjaju te pistoljima na kuglice.

    Mislim da te gadjaju jer si im ukrao stajling. Jbg, ima i ciganin svoje JA.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.