Nacionalizmom protiv narkomanije

  1. zapravo, devetare, u ratu se najviše drogiraju.
    jebi ga, nisu ljudi bezdušne mašine, misliš da bi izdržali tak'e okolnosti skroz strejt? :)

    Koja hipsterska glupost! nije bilo metaka a kamoli droge, a kamoli kvalitetne droge, a + što mogu da zamislim kakve bi kazne bile da te nadređeni navata nadrogiranog

  2. Ja sam malo ratovao svojevremeno. Drogama i alkoholu se gledalo kroz prste. Inače poludiš, ne možeš jebote strejt da podnosiš sve to maltretiranje i strah.

  3. ja sam imao čin brigadnog kapetana u ratu tako da znam šta pričam, najstrože smo kažnjavali takve ispade

  4. то су нацисти, ти коју су то написали 90 посто, такав је случај са њима не знам тачно зашто им је то политика али знам да избегавају дрогу.

  5. Svako ko poznaje efekte nekih droga zna da droga moze da oslobodi neke umove i da ti ljudi koji je konzumiraju mogu da imaju drugacije razmisljanje. Nacionalisti ne zele da iko drugacije razmislja od njih i ne zele da ljudi shvate da je nacionalizam drustveni parazit.

  6. ТО СУ НАЦИСТИ.

  7. ja sam imao čin brigadnog kapetana u ratu tako da znam šta pričam, najstrože smo kažnjavali takve ispade

    A izvini, gde si ratovao? Ja sam bio u onome što se danas zove KZB, toliko je ta pojava bila zastupljena da to nije bilo normalno. Doduše baš za vreme bombardovanja bilo je malo pauzirano, presečeno, ali to je razumljivo...

  8. НАЦИОНАЛИЗМОМ ПРОТИВ ДРОГА БРЕ !

  9. Jedinka koja je napisala NACIONALIZMOM PROTIV NARKOMANIJE sigurno nije bila svesna potencijala obrtanja njegovog iskaza. Elem: NARKOMANIJOM PROTIV NACIONALIZMA!!!

  10. Примењени национализам.

  11. Video sam ovaj grafit pre neki dan, nisam ga nažalost uspeo uslikati. Ali od tada razmišljam šta je pesnik hteo da kaže ovim.

    Ima li neko volje da izfilozofira ovo?

    Ma to bre oni u martinkama, pa sad proširuju polje interesovanja i na narkomane, pošto im postali ofucani stalno jedni te isti pederi i Cigani...a Jevreja i crnaca imamo kol'ko za seme.
    Zajebano je kad 'oćeš nekog da mrziš, a nemaš baš neki izbor, jbg. :-)

  12. Ovaj bre neki hrvaCki Bajone?! :-))

  13. kol'ko ja znam, kurde, ne furaju oni martinke no air max, standardnu seljobersku obuću :DD

  14. Ovaj je već na transferu završio. :) A Kristina, jok, to ovi ćelavci, skinjare. :)

  15. ne furaju oni martinke no air max

    E?! :-)

    Nisam u toku sa to koji su im sada opanci u modi trenutno...

  16. pa, realno, ne'š videti nacionalistu tako odevenog.. sad su fensi :3

  17. Treba napisati ispod "Narkomanijom protiv nacionalizma" i potpuno ih zbuniti.

  18. "Narkomanizmom protiv nacionalizacije!" ?

  19. Dražom protiv Milana!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.