Prijava

A valjda će ga završe pa da repka igra tamo. Čini mi se da će biti fin stadion :)

Ако буде тако нешто ја идем да гледам под обавезно. х))

Stadion je baš simpa, poput neke maloletne curice koju bi samo grlio i ljubio i čekao da stasa za plodnju. WHAT?

Okupljanje vukajlijaša u Nišu za Srbija - Škocka lololo

enemyofthefreeworld
Ако буде тако нешто ја идем да гледам под обавезно. х))

Ајд да видимо и то :Р

Ово 1923 да вратите назад, тј. да избришете из имена. Тога се прво сетио Раднички из Крагујевца кад су муљали нешто са парама. :Д

Тo 1923 stoji tako jer su grafiti po Nišu ovakvi:

ФКРН 1923

Да, да, то није званично име колико ја знам.

Онда врћите то у Крагујевац, овима јесте званично име. А чек, ови педери Ђаволи немају своју тему. Пишај по сиротињи бре!

А чек, ови педери Ђаволи немају своју тему. Пишај по сиротињи бре!

ПИШАЈ! лололололололо
Ма нека им, и они су кул момци. х)

Nije 1923 zvanično, ali mi lepše zvuči tako. :)))

Ма нека им, и они су кул момци.

Мислиш на Џаволе или на Мераклије?
Не знам как'а је ситуација у Нишу, али ови кретени овде су отишли у курац скроз, само гледају да наиђу на звездаша или гробара да направе срање. А до пре две године нису знали да Раднички постоји, сви навијали за ЦЗВ/ПАР.
И после се људи чуде кад кажем да не могу да навијам за тим из свог града. Мрш у курац Џаволи, Верко - ЈЕДИ ГОВНА!!! :Д

Па да, у праву си. Мислио сам на клуб, прошле сезоне је био јако добар и мени симпатичан, али мислим да се то неће поновити и ове.
А Мераклије су ми се већ замериле, ал јбг. лололо
>>>
http://www.youtube.com/watch?v=qfNUTscc5cc

Evo ja konkretno navijam za Radnički i Partizan, ali kada partizan dođe u Nišu ja ću navijati za radnički jer je on moj gradski klub tačka. :)

E sad na tribini bi dobro došla malo bolja organizacija, da ne zalazim u detalje sada. :)

EDIT: Enemy, a šta ćeš takav nam mentalitet. :))))

али мислим да се то неће поновити и ове

Нормално да неће кад је Верко отерао Жарка Павловића у Смедерево. Човек му довео Плазу и диг'о Раднички и онда се Верко уплашио да ће да довуче још инвеститора, па да се кандидује на следећим изборима и да га победи.
Сад им је директор или председник Неђа Комшија, у свакој згради има по стан. лоло

Jel rade reflektori?

Jel rade reflektori?

Treba para da bi se pustila struja i da se zamene sijalice... tako da ne rade. :)

Treba para da bi se pustila struja i da se zamene sijalice... tako da ne rade. :)

biće čim je Tole obećao. :)

Evo ja konkretno navijam za Radnički i Partizan, ali kada partizan dođe u Nišu ja ću navijati za radnički jer je on moj gradski klub tačka. :)

Продао си се

http://www.youtube.com/watch?v=tTJcx-euE-w
Мој клуб, мој град, моји навијачи. Кад је долазио Партизан заједно са гробарима сам навијао из свег гласа и поново бих то урадио, за друге се навија само један се воли.