Prijava

аги реци им тамо да огранизују реванш онај викенд тамо, не овај сад што иде. и то да организују у 1 сат поподне да може да се одигра све регуларно 45 + 45

И ДА КАРАМО ГУБЕРЕВЦЕ!!

Svaka čast momci! Ono što je sigurno je to da ste bolji od jedne reprezentacije.

EDIT: Učite himnu.

Pa koji ti je bre...2:1 za prvu utakmicu i to u gostima je strava!
Ponosan sam na vas! Stvarno! :-)

e onda ti malo odabiraj defke, dosta sam ja bio Tole :)

Dodaberem ovima sa kojima igramo sledeću, pod uslovom da puste da damo dva gola? ;-)

Ništa, ako niko neće da odabira evo ja ću, samo da nađem de je ta štikla :)

Čestitam na prvoj odigranoj utakmici Arčitelji... :)

Bvdlga zbog gola i Neamnadimak zbog odbrana, ako već budete razmišljali o odabiranju. Dajte Džoniju štiklu, lolo.

Eno Džoniju oštiklan Obama već lololo

Ma mislim na tu opciju. Uostalom, u tvom slučaju se dobijaju dva moda jednim udarcOm :)

Meni slađe deluje kada se briše, neg' kada se odabira. X dugme je majka.

dva u jedan - kad jedno spava drugo radi :)

Ljudi bi mislili "Vidi ga ovaj Kurajber. Ni ne spava čovek"

Izašla bi defka k'o za Stefana Kostića onomad kada je posato mod. Ono "malopre" :)

Посветићемо обраду светског хита Губеревчанима:
Љуби те Блајвага
http://www.youtube.com/watch?v=FSATxQtqhm8

Ah, Fejze, kakav smo dar-mar pravili ovde po desnoj strani kad smo se opustili malo :D

Hehehe, ne, podneo sam ostavku na to mesto. Mislim da je Deki, a možda i Fejz. Ne sećam se, još nam malo fali para da se osnujemo :D

Осећам да је оставка била морални чин због неуспеха у мисији проналажења средстава за нормално функционисање клуба. Свака част, капа доле! :Д
Агилни, стојнички Берлускони. лололо

Ma jok, samo mi više leži da budem PR, a i nisi prvi na udaru kad klupska kasa bude misteriozno ojađena :)