Prijava

Suzdrzimo se od komentara kojekakvih, sacekajmo zvanicni izvjestaj

Bukv, kacam video drugosrpske komente na n1 ispao vucic kriv

A P R I O R I
P
R
I
O
R
I

Užasne stvari. Složio bih se sa Pliduom... nema smisla sad nagađati šta je razlog. Svakako je ogromna tragedija.

stvarno jeste nacionalna tragedija

Tragedija je za tu porodicu... i nema potrebe za ironijom.

nema nikakve ironije, ovakve stvari su tragedije čitavog trulog društva

Ima takvih slučajeva svugdje, nema potrebe ni za politizacijom. Sekte, labilne psihe, svašta može biti uzrok. Nije nešto specifično samo za Srbiju...

A ustvari, nije uopšte mjesto na ovoj temi da se priča o takvim slučajevima.

Haos jbt bolje da nisam ulazio

Avaxe esi istrazivao sta na temu tragedije skole ribnikar, video sam neke emisije da je bukv nemoguce da dete 9-10 godina bukv nema sanse odradi onakav masakr fizioloski nemoguce da se sve isplanira, bude precizan u tom smislu da iskontorolises adrenalin

Pri tome crteze plana ubistva koje je policija posle izbacila kao dokaze su solidno sumnjivi, bukv vidi se drugaciji rukopis, dalje intervencija svih nadleznih sluzbi u real time-u previse dobro se sve odigralo u tom kontekstu

ako je psihopata nije problem kontrolisati emocije

Da je bio psihopata provalili bi ga vec ne bi mu tata dao da se igra pistoljem tek tako, vrv bi mu davao neke lekice za smir. Obj u tom kontekstu porodica bi imala vajb da njih ne pobije pa bi vodili racuna.

Mada zajebana je prica al bukv ima elemenata za sumnju.

Ti roditelji su maltene deca, klinci. Da ubijes dvoje male dece, rodjene (ne znam na koji nacin) I zatim se zajednicki roknete, ali ne tu, vec predjete citav most I dobar deo grada, popnete se na soliter I skocite, a da se u medjuvremenu ne predomislite ili bilo sta...To debelo nije normalno. Tonema veze sa bilo kakvim afektom. Sledio sam se kad sam cuo za tu deci veceras

https://vukajlija.com/forum/teme/45975-trula-srbija?strana=204#post_4197196
Pa nezz jbg ja bih rekao da su oni "Predaj Oružje" plakati što su poiskakali u par dana posle tih lančanih tragedija nekako baš profi odrađeni, kolko je para otišlo iz budžeta da se u onom roku svuda posade?

Sve je delovalo preorganizovano nevezano za cenu bilborda i marketinga

Na kraju su i filovali to razoruzavanje da bi postigli bolji efekat

https://www.bitchute.com/video/KhA1YWLtQQMe/
Ovo i https://www.bitchute.com/video/7KVEsQVvNqzS/ su mi tako otvorili oči kad sam prvi put pratio "Actor Based Reality" i kad sam skapirao da Masonerija drži policiju u skoro svakoj zemlji sveta, od tada sve pucnjave, pogotovo one koje mediji najviše hajpuju smatram za dramsku scenu po difoltu

DISCLAIMER: LINKOVI SU ZA CARU (I EJDUSA) ISKLJUČIVO, NE OTVARATI

Da jbg, pogledacu bukv, al bukv cini mi se potkonjak i ovaj pavic da sam cuo komente na temu inzenjeringa u tom kontekstu

Ovaj potkonjak imao odlicnu emisiju al sad na jucubu vise nemos tek tako pronadjes emisiju koju si pogledao pre x vremena x dokaza da je inzenjering

Jasno, neko bre drugi porokao tu decu u ribnikaru, ostalih 200 klinaca niko nije video coveka jer su se posakrivali bili, nikakve sigurnosne kamere u blizini nista nisu zabelezile, niko da se izlaje...Poluge vlasti rade ko podmazane, sve zataskano savrseno, ljudi koji nisu u stanju da sakriju da je pijani Babic ubio zenu na naplatnoj, bez greske su pokrili ceo jedan ovakav slucaj. Sta bre nije u redu sa vama lol

Jbt melk ti izgleda funkcionises normala samo kad je plandemija i vacca teror prisutan lolo

Obj nisi imao snimke kamera, prvo je roknut cuvar, sutradan onaj mejmun imao bukv pokrice policije da prodje pola srb

LINKOVI SU ZA CARU (I EJDUSA) ISKLJUČIVO

:(

Može neki tldr?