Prijava

A bre Melke ja ne tvrdim da Kosta nije pobio tu decu, ali je vrlo moguće da su na njega uticali faktori treće partije, možda u tandemu sa ocem, a možda i bez ikakvih indikacija. Pa jbt danas svako 10to dete biva groomovano po diskordima, vrlo je lako upasti u komunikaciju sa labilnim trinaestogodišnjacima i predstaviti se kao moralna podrška isprati im mozak psihički ih pripremiti obučiti i na kraju se čak i sastati sa njima izdrogirati ih ili odraditi to nekim modernijim metodama gde će prolaziti kroz masu ko kroz šećernu vunu bez trunke osećaja šta radi

Jebote Čarls Manson onih godina tolike ljude u par poteza hipnotisao da rade sve što im se kaže bez pogovora, a danas kao ne možeš da pristupiš nerazvijenom korteksu kao matičnoj ploči kompa i odradiš ctrl alt del sign out

Generalno pravilo je da kad je 1-2 ubistva to su plaćeni glumci, a kad je masakr to je MKULTRA/MKNAOMI sistem i višegodišnja priprema

Ćeraće oni to dok se oružje skroz ne zabrani, no worries

Mi i onako imamo najgore zakone za oruzje u Evropi, ako nista drugo, Ribnikar primjer samo pokazuje koliko su zakoni nebitni za ovakve stvari

cekaj bre, tolko ste se zavukli u te teorije da americke primenjujete na srbiju?

Diskutabilna situacija u najmanju ruku, mali je savladao staticno pucanje u streljani, a posle lagani dodje u skolu pod ekstra adrenalinom izvede slozen zadatak da rokne pandura a posle ostale vrsnjake koje je ranije targetovao

niste normalni uglavu, jbg. pozz, sve najbolje.

Celte imaš li šta da kažeš na temu neoliberalizma? :D Pusti ovo...

Trajfo malo se previše sinkretizuješ sa drugoamandmanistima (prvoamerima, republikancima prim. aut.) u tim analizama. Ta ideja da su masakri smišljeni (primarno) radi oduzimanja oružja mi ne pije vodu jer:

1) panduri u americi ionako mogu da ubiju koga hoće, kada hoće i kako hoće bez osetnih posledica. Stanje naoružanosti pojedinca ne pravi bitnu razliku jer državni aparat poseduje nepremostivo učinkovitiji arsenal, pa čak i da postoji volja i mogućnost za gradjanskim udruživanjem bili bi zgromljeni. O vojsci da ne pričamo
2) Bogata istorija pokolja i masovnih ubistava apsolutno nije ništa do sada postigla u vidu nekog plodonosnog pritiska na tom polju. Drugoamandmanstvo je i dalje živo i zdravo, i deflektuju svaki masakr bez problena
3) Ne postoji politički interes da se to izvrši jer je zaštita prava na medveđenje oružja i jedan od osnovnih asova u kampanjama crvenog člana njihove političke duopolije

Naposletku, ako bi postojao interes da se isceniraju takve stvari, mislim da bi se išlo na rezultate šireg zahvata i na dublju destabilizaciju od pukog razoružavanja

medveđenje oružja

Kradem

der der celte, tek si prihvatio da i vacce imaju nus pojave, polako

Pre desetak godina klinac u Americi, naravno, upucao mislim petoro vršnjaka, 5 pucnjeva 5 hedšatova. Toliko.

Tako neka priča, može da se gugla ako baš mora.

I sta ces dobiti guglanjem, isti info kao i za ribnikar, medijski sadrzaj plasiran iz istog izvora lako proverljivo jelte

Iz ribnikara nikakvo svedocenje nismo videli, nikakve snimke nisu izbacene sve sto je izbaceno je na nivou policije i cao i sta raja drugo tReBa da ZNa

jbg neralno je da decko 13 dina ima psihofizicke mogucnosti za ovakve stvari bez obzira na trening koji sustinski nije bio dovoljan da se ovakva stvar odradi u praksi

Pri tome mali bio rendom streberko kosjaner

Caro ja znam da sam ja pušku držo samo na dast dvojci al cenim da fizički zahtevi za povlačenje oroza nisu baš preveliki

Ajde jebace za pocetak u streljanu na vazdusaru da se malo vidi kako to ide zajebano

Ovi iz Novog Sada u sekti nekoj bili izgleda ali nije ni bitan motiv kad je nesto tako uzasno.