Prijava

bilo bi super da ima samo taj jedan primjer. ali ima ih mnogo vise, toliko da mi se cini da su ljudi i oguglali na ovo.

Панинаро, слажем се када је у питању човек као појединац, али читав систем и друштво су у великим проблемима, а то је већ нешто друго.

pa prebroj koliko je ljudi napisalo kako treba tuci debelog jer se inati. debeli nije tuko nikog. al drustveno je prihvatljivo tuci njega za odredjeni sloj ljudi, jer se tako on uci zakonu. nema da se drzi za jebenu sipku nego treba da dobije batine il izadje van.
i sad kao to treba da bude normalno?

http://www.njuz.net/hrabri-komunalac-spasao-citav-autobus-od-putnika-bez-karte/

Надам се да не објављујем нешто већ поменуто на форуму, која спрдачина, где ми живимо

ti koji si se juče ispilio znaš nešto o problemima? imaš đecu doma pa im moraš odnijeti leba? trpiš svakodnevna ponižavanja na poslu? Ne vjerujem. Eventualno ako te mrzi učiteljica ili ne razumiju roditelji...

pa prebroj koliko je ljudi napisalo kako treba tuci debelog jer se inati. debeli nije tuko nikog. al drustveno je prihvatljivo tuci njega za odredjeni sloj ljudi, jer se tako on uci zakonu. nema da se drzi za jebenu sipku nego treba da dobije batine il izadje van.
i sad kao to treba da bude normalno?

čini mi se da je i Meśa to rekao :)
EDIT: troluju ljudi

Неке људе је потребно дресирати. И то буквално.
Ту спада и овај мајмун што се држи за шипку и овај што га бије.

ti koji si se juče ispilio znaš nešto o problemima? imaš đecu doma pa im moraš odnijeti leba? trpiš svakodnevna ponižavanja na poslu? Ne vjerujem. Eventualno ako te mrzi učiteljica ili ne razumiju roditelji...

Кад ти ликови на Калишу дођу из чиста мира и крену да те песниче то је већ нешто што говори о друштву чији сам део. Али у праву си, прави проблеми ме тек чекају.

Кад ти ликови на Калишу дођу из чиста мира и крену да те песниче то је већ нешто што говори о друштву чији сам део. Али у праву си, прави проблеми ме тек чекају.

to se dešava u svakoj državi.

Кад ти ликови на Калишу дођу из чиста мира и крену да те песниче то је већ нешто што говори о друштву чији сам део. Али у праву си, прави проблеми ме тек чекају.

Па немој да слушаш те металике па неће да те песниче.

Ко бре слуша металике, јеси ли при себи?

to se dešava u svakoj državi.

Управо. Клинци до петнаесте у сред пубертета морају да се докажу. Свуда имаш те уличне "банде". Није то само код нас и није одлика нашег друштва. Јебига, мрзи ме да ти тражим примере, али навијачи и хулигани у Енглеској, банде у Америци (ено га, Тајсон је са 12 имао дебео досије).
То ти је одлика сваког већег града.

Ко бре слуша металике, јеси ли при себи?

http://i1223.photobucket.com/albums/dd503/vladco71/gif5/---facepalm-53456.gif

Слажем се, ал' да не буде да само ја живим у спокоју лоло

едит: победила овај гиф, схватио сам да си се зајебавао, ал' са тим не сме бити забуне

Кад ти ликови на Калишу дођу из чиста мира и крену да те песниче то је већ нешто што говори о друштву чији сам део. Али у праву си, прави проблеми ме тек чекају.

bar ti ne kazu da imaju i pistolj :)

čini mi se da je i Meśa to rekao :)

kopira me unaprijed :)

Што с' не браните децо? Мислиш да ће кроз живот неког да боли курац...

Овако се поступа према силеџијама. Лоло. Мораш да се браниш. Мислиш да је овај мали икада пришао овом дебелом клинцу након овога?
http://www.youtube.com/watch?v=2OeeXhNvFGs

не знам сине, усро сам се да имају нож